Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam herkese 😊 benim reglime 6-7 gün var. Normalde 1 hafta kala şiddetli göğüs arısı, kasık ağrısı, üşüme, gerginlik, bel ağrısı gibi belirtiler olur. Kasık ağrısı, bel ağrısı ve üşüme başladı geçen hafta erkenden. Bugün hiçbir şeyim kalmadı; kesildi hepsi. Regl olmayacağım sanki. Her şeye ümitleniyor insan, günler geçmiyor 😬
Seni üzmek istemem ama geçen ay ben de aynen bu belirtileri yaşadım. Hatta kasık ağrım o kadar fazlaydı ki uyutmadı. Adetim de 2-3 gün gecikti. Normalde aşırı karın ağrılı olan adetim bu ay ağrısız bi şekilde başladı. İnşallah sen hamilesindir. Çünkü ben bu belirtilere çok sevinmiştim ama sonuç hüsran 😔😔

Evet evet 1 gun aralıklı sürmüştü sonra gecti hattauyumusum
Şubat'ın 25 i ise daha yeni adetin bitmiş demek ve ovulasyon testinde köyü çıkmıştı nasıl oluyor anlamadım ya.adet dingin kaç gün sürüyor ki
araligin 28 oldum adet en son ocakda ameliyat oldum Ocak 8 si adet olma ihtimali sıfır polip islemi olan kisi 30 gun snra adet olur ama suan koyugulkurusu uzayan akinti lekenmeler var pecetete degiyo baya 🤷‍♀️🤷‍♀️ Dun koyuyu yakaladim hatta hep temiz akintim olurdu dune kadar

Seni üzmek istemem ama geçen ay ben de aynen bu belirtileri yaşadım. Hatta kasık ağrım o kadar fazlaydı ki uyutmadı. Adetim de 2-3 gün gecikti. Normalde aşırı karın ağrılı olan adetim bu ay ağrısız bi şekilde başladı. İnşallah sen hamilesindir. Çünkü ben bu belirtilere çok sevinmiştim ama sonuç hüsran 😔😔
Canım işte bir ümit 😔 adet günümü bekliyorum, hala hiçbir belirtim yok. Erken gebelik testi yaptım cuma günü; çok silik bir çizgi gördüm ama yanılma payı fazla gibi. Bu ay olmadığını düşünüyorum nedense. İçime öyle düştü. Allah sana da hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah 🤲🏻

Rabbim o kadar guzel ayarliyor ki herseyi. Bu ay cin asisi bize uygulanacakti. Ve asi yapilanlar en az 3 ay gebelik dusunmesin dediler. Once kan sonucunu bekledm . olmadim asi. Belki de bebegimin gelisimini engellerdi

Bugünkü ovu testlerim daha var mı yumurtlamaya yorumlar mısınız

Eklentiler

• IMG_20210131_210707.jpg
    IMG_20210131_210707.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 66
X