Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde bat 10 Şubat kasığımda bacağıma vuran ağrı var ama dün pik gördüm akintida var bugün 13.gun yumurtlama görünüyor ama ben dün yumurtladim yumurtluyor olabilirmisin
Bilmiyorum canım İnan bende anlam veremedim benimde akıntım var ama test yapsam mı yarın acaba erken mi daha

Nasıl yani test de mi çıktı canım masallah ne kadar erken belli olmus
Omrumde basima boyle bisey gelmedi. Desele inanmazdm. Ne kadar icten istediysem. Onceki gece namazmda Rabbim bana bir isaret gonder, sen mucizelere kadirsin demistim secdede. Ertesi gun gebelik haberimi aldm. Daha 11. Gun

Omrumde basima boyle bisey gelmedi. Desele inanmazdm. Ne kadar icten istediysem. Onceki gece namazmda Rabbim bana bir isaret gonder, sen mucizelere kadirsin demistim secdede. Ertesi gun gebelik haberimi aldm. Daha 11. Gun
Masallah canım benim Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin

Bu arada hangi testi kullandın canım markası nedir bende erken gebelik testi var ama ben kızımı da testte negatif kanda öğrenmiştim depo yüzden yapsam mı karar veremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…