Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hiç bir belirti yok Sanki boş geçtik gibi hissediyorum
Smdiden belirti olurmu ki herkeste bence hicccc umutsuz konuşma 🤗 orası hiç belli olmaz. Benim bel ağrım var kasık kraplarim var ani harekette bel ağrım zaten önceden de adetten 1 hafta evvel olurdu. Bugün göğüslerimde açıyor. Adet şeyleri benmde tutmamış büyük ihtimal. Olsun şubat için denerikkk😁 senin yaş kaç çocuk var galiba

Halay başınız geldi kızlar :halay:
Yumurtlamayı uygulamadan takip etmiştim. şuan adetime 8 gün var akıntım yok, göğüs hassasiyeti yok, sağ kasığımda batma var.
Yarın 21. günüm progesteron testi yaptırsam mı acaba diye düşünüyorum.
Erken değil mi henüz gene Bi 3 4 gün beklesen daha güzel net sonuç alırsın canm 🤗

Canim benim adet öncesi sağ kaşığa bacağıma vuran bı ağrım vardı adetle beraber geçti fakat şimdi yine başladı.seninde varmı böyle bişey. Agrin gectimi
Ben hsg den adete kadar bel-iç bacak ağrısı çektim ama şuan hiçbişey yok.Leke de kalmadı bu arada reglim tamamen bitti

Canım ne yaptın diye mesaja sayfandan baktım. Hala çatlama mış. 2 3 tane havuç tüket çatlama ya yardımcı olur. Yarın değerlendirecektir zaten. Çatlama günü daha iyi olur değerlendirmede.
Teşekkür ederim canım, yarını ayarladım gitmek için ama çok kar olduğu için yola çıkma dedi eşim tehlikeli olur dedi 😔üzgünüm ya

Teşekkür ederim canım, yarını ayarladım gitmek için ama çok kar olduğu için yola çıkma dedi eşim tehlikeli olur dedi 😔üzgünüm ya
Şehir olarak nereden nereye gideceksin çok mu uzak. Evt kar yağışı çok fazla mümkün olmadıkça yıla çıkmayın diyorlar. Senin kararın artık

Bide yarın yap sonra duruma göre bırakırsın canim
Tamam canım elimde zaten 2-3 test kaldı bat 6 şubat yarınki duruma göre olmadı testleri bitiririm
Beni de ekleyebilir misiniz bat ,15 subat bu ay o kadar cok stres yaptim ki yumurtlamam olmadi ya da ovulasyon testinde biseyler.yanlis gidiyor :KK43:
Hoş geldim canımm inşallah güzel haberler alırsın🍀

Aynen takvime göre geçmiş de testin varsa 1-2 gün daha takip edebilir misin belki bi sebepten takvimin kaymıştır
Son 1 testim kaldi ama boyle olmasinin sebebi gecen ay femera yumurtalarimi cok uyarmisti 7 yumurtam oldu ve 2 tanesi aşırı büyüdü. Biri 50 mm biri 35 mm
Yumurtlamayı da normalde bir gün aşırı ağrılı geçiririm bu defa 2 saat falan oldu şancı ve batmalar. Sanırım zayıf bir yumurtlama oldu. Yine de değerlendirdim gerisi Allaha...

Kizlar adetimden sonra gogus agrimda hic azalma olmadi prolaktinim yukselmis olabilir mi acaba

Canım benim test ayrı stres yapmamak ayrı stres iste çatlama olunca da durumu haberdar eder misin inşallah güzel güzel döllenir yumoşlar
Canım önceki sorunu şimdi yanıtlayabilirim. Ben bu ay ilk kez ovü teste başladım 2 gün pik gördüm sonraki gün de çatlama oldu t silikleşmeye başladı. Yumurta büyüdüğünde ve pik olduğunda çok ağrım oldu (ilk gün daha ağrım vardı ikinci gün hafifledi) çatlama olduğu gün de ağrım yoktu ama şişkinlik hissi var alt karnım dolu hissi var sanki tuvalet ihtiyacım varmış gibi. Bide pik olduğunda epeyce kaygan akıntım vardı şeffaf regl oldum sandım o derece hissettim ama çatlama olan gün biraz daha kuru bi akıntı vardı hafif sarımsı. Burdan anlayabilirsin belk, herkesin vücudu farklı tepki verir ama benim gözlemim bu oldu kendimde

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@ssedays21 Ocak
@oznurvarol26 Ocak
@Ecey34027 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@sweetdreams198531 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
C cudo 1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@A R Y A3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
@Ebruli_34634 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
@minezmn415 Şubat
S Semsem21 5 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
@Ruyaperisi6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
@Newsherry7778 Şubat
@Annesiyim1238 Şubat
@Mucize13579 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
Sifonella Sifonella 10 Şubat
@Arianaa10 Şubat
@MERVE GUNACTI10 Şubat
@sen9210 Şubat
@Mrcap1110 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@sedacamasal11 Şubat
@ZumraNil11 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
bulutum08 bulutum08 14 Şubat
@asunny15 Şubat
@heraa2015 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
@dceke15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
Devakus Devakus 15 Şubat
@Feslegeen16 Şubat
@Hyrnssrcn16 Şubat
@Genckading16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
@hope202217 Şubat
@Ssssssb17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
BurcuAD BurcuAD 18 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
@HafizHafsa19 Şubat
My_Moonlight06 My_Moonlight06 20 Şubat
@mordunyam20 Şubat
@Sonbahardan3521 Şubat
@Eriser23 Şubat
2 Şubat

Ya ben klomen kullanmıyorum ama bu ay yumurtlamanın oldugu gunlerde inanılmaz bi agrım vardı üşüttüm diye de doktoru gitmemiştim ama o gunleri değerlendirdik inşallah o catlamadır da tutmustur inanılmaz umutlandım simdi o agrıdan kaynaklı

Dediğin gibi çatlama sanırım. Ben genede dünü boş geçmedim ne kadar etkili olur bilmiyorum canim
Hadi hayırlısı artık kızlar gerisi Allah'a kalmış.
O zaman benim de çatladı yüksek ihtimalle. Yarın doktora gidicem belli olur
İnşallah degerlendirdin doktor sonrası haber ver.ben de yarın yolcuyum bugün bir degerlendirme oldu ama kısmet artık bir de dönünce deneriz ya tutarsa diyelim 😊

Şehir olarak nereden nereye gideceksin çok mu uzak. Evt kar yağışı çok fazla mümkün olmadıkça yıla çıkmayın diyorlar. Senin kararın artık
Evet canım 5 saatlik mesafe, yol çok kötüymüş malesef, risk almicam sanırım. Mis gibi pik görüp 1 gün bile değerlendirememek çok içime oturacak ama yapacak bir şey yok 😪

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@ssedays21 Ocak
@oznurvarol26 Ocak
@Ecey34027 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@sweetdreams198531 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
C cudo 1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
@Bonibon482 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@A R Y A3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
@Ebruli_34634 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
@minezmn415 Şubat
S Semsem21 5 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
@Ruyaperisi6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
@Bade58 Şubat
@Ches288 Şubat
@Newsherry7778 Şubat
@Annesiyim1238 Şubat
@Mucize13579 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
Sifonella Sifonella 10 Şubat
@Arianaa10 Şubat
@MERVE GUNACTI10 Şubat
@sen9210 Şubat
@Mrcap1110 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@sedacamasal11 Şubat
@ZumraNil11 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
@Sevdalikelebek12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
bulutum08 bulutum08 14 Şubat
@asunny15 Şubat
@heraa2015 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
@dceke15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
Devakus Devakus 15 Şubat
@Feslegeen16 Şubat
@Hyrnssrcn16 Şubat
@Genckading16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
@hope202217 Şubat
@Ssssssb17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
BurcuAD BurcuAD 18 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
@HafizHafsa19 Şubat
My_Moonlight06 My_Moonlight06 20 Şubat
@mordunyam20 Şubat
@Sonbahardan3521 Şubat
@Eriser23 Şubat
Beni de ekler misin canım bat 11 şubat🍀Umarım hepimiz burdan ekim annelerine geçiş yaparız🥰

Son 1 testim kaldi ama boyle olmasinin sebebi gecen ay femera yumurtalarimi cok uyarmisti 7 yumurtam oldu ve 2 tanesi aşırı büyüdü. Biri 50 mm biri 35 mm
Yumurtlamayı da normalde bir gün aşırı ağrılı geçiririm bu defa 2 saat falan oldu şancı ve batmalar. Sanırım zayıf bir yumurtlama oldu. Yine de değerlendirdim gerisi Allaha...
Tabi öyle yüzde yüz itibar etmemek lazım kendi bildiğimize göre test yapıp yorumluyoruz ama bu iş çok teferruatlı.Geçen ay kullandığın ilacı bilmiyorum ben hiç kullanmadım ama her ay da yumurtalarımız aynı seviyede büyümüyor olabilir bu ay belki pas geçmiştir belki saat olarak testi tutturamamışsındır herşey olabilir sen 1+1 devam et olacaksa her türlü olur o zaten için rahat olsun

Biz bu ay bişey yapabilir miyiz bilmiyorum eşimin abisi eşi 2 çocukları var ev cümbüş yani.Aramız da pek iyi değil bi de yabancılık çekiyorum zaten hiç iyi hissetmiyorum açıkçası.O zamana durum,şartlar ne olur bilemem tabi ama şuan için bu aya dair heyecanlı ve hevesli değilim pek.Kısmetse olur diyelim :)
Ayy bu ayda hepinizin cümbüşü var -Arwen- -Arwen- da bir misafirden kurtulamadı şimdide sen banane abi bulun bı çaresini beaaaa🤣

Yine test yaptım, akşam T Cden çok daha koyuydu, şu anda ikisi aynı koyulukta.
Sırayla dün öğlen, dün akşam ve bugün (az önce) yaptığım testleri ekliyorum. Sizce çatlamış mıdır?
Uzayan akıntı devam ediyor bu arada (afedersiniz)

@papatyamveben
Yok canım bu henüz çatlama değil.. baya silik olmalı çatlama için

Ekliyorum canım şans diliyorum🍀
Evet canım 5 saatlik mesafe, yol çok kötüymüş malesef, risk almicam sanırım. Mis gibi pik görüp 1 gün bile değerlendirememek çok içime oturacak ama yapacak bir şey yok 😪
Olsun kuzucum sıkma canını, biz değerlendirebiliyoruz da noluyo her nasip vaktine esirdir🌸
Beni de ekler misin canım bat 11 şubat🍀Umarım hepimiz burdan ekim annelerine geçiş yaparız🥰
Hoş geldin canım ekliyorum tabii inşallah level atlarız ekime🍀
Ayy bu ayda hepinizin cümbüşü var -Arwen- -Arwen- da bir misafirden kurtulamadı şimdide sen banane abi bulun bı çaresini beaaaa🤣
Benim mesele halloldu canım🤣🤣

X