Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar gunaydinn.ben kirmizilara büründüm 😏 bu ay kovid asisi olmustum.adetimi 3 gun onceye cekti normalde boyle olmazdi.3 subatta da hsg cekilecegim tam da yumurtlama zamanima denk geliyor.nasıl olacak 🤷🏻‍♀️
Genelde regl bittikten bi kaç gün içinde yapıyorlar ki hamilelik ve yumurtlama ihtimali olmasın, senin neden o zamana randevu verdiler ki acaba???

Günaydın kızlar. Artık nasıl bir psikolojiye girdiysem gebelik için yani dün gece canım salatalık çekti evde yoktu eşim de gitti aldı gece 3 te 🙈😂😂😂😂. Bir gene çıkmazsam kocam beni yer çiğ çiğ salatalık gibi 😂😂😂😂

Kizlar gunaydinn.ben kirmizilara büründüm 😏 bu ay kovid asisi olmustum.adetimi 3 gun onceye cekti normalde boyle olmazdi.3 subatta da hsg cekilecegim tam da yumurtlama zamanima denk geliyor.nasıl olacak 🤷🏻‍♀️
Canım randevunu öne çekmelisin doktor da çekmek istemez zaten yumurtlama doneminde, hemen bitiminde yapıyorlar ben de cektirdim hatta haftasonu girmese daha erken çekecekti doktorum 8. Güne denk geldi hsg yumurtlamadan önce çekiyorlar

Herkese selam kızlar, belki bana şans getirir diye şubat gebelik planlayanlar konusunu ben açmak istedim☺️ Katılmak isteyen olursa bat tarihini yazabilir🌸 Şubat ayı hepimize güzel haberler müjdelesin🍀
Kullanıcı AdıBATSONUÇ
@kuzaca18 Ocak
@ssedays21 Ocak
@oznurvarol26 Ocak
@Ecey34027 Ocak
@majamuge29 Ocak
@oddo065829 Ocak
@sweetdreams198531 Ocak
@Napicagimi Bilmiyorum1 Şubat
@loveprayeat1 Şubat
@Emek011 Şubat
@seklla2 Şubat
B Bonibon48 2 Şubat
@niloveege2 Şubat
@Hemsiree2e3 Şubat
@mauve3 Şubat
@A R Y A3 Şubat
@Hlm284 Şubat
@Maviyiseven4 Şubat
@Dualarlabaykss4 Şubat
E Ebruli_3463 4 Şubat
@2bocek1melekannesi4 Şubat
@minezmn415 Şubat
@Semsem215 Şubat
-Arwen- -Arwen- 6 Şubat
@undomielk6 Şubat
Ruyaperisi Ruyaperisi 6 Şubat
@E L B A6 Şubat
@ysmnbs6 Şubat
@NazMinor7 Şubat
@Sunrseee7 Şubat
@Zeyzepp7 Şubat
@sonsuzaskk8 Şubat
@pembelikedis8 Şubat
B Bade5 8 Şubat
@Ches288 Şubat
@Newsherry7778 Şubat
@Annesiyim1238 Şubat
@Mucize13579 Şubat
@Eflatun1Kelebek10 Şubat
@Sifonella10 Şubat
@Arianaa10 Şubat
Y YesiilZeytin 10 Şubat
@sen9210 Şubat
@Mrcap1110 Şubat
@Teach_11 Şubat
@mmmeyra11 Şubat
@Balim2511 Şubat
@kertenkelebekim11 Şubat
@sedacamasal11 Şubat
@ZumraNil11 Şubat
@esil283711 Şubat
@Efsanemine12 Şubat
Sevdalikelebek Sevdalikelebek 12 Şubat
@Mer12345812 Şubat
@Random3312 Şubat
@Kaptanyin13 Şubat
@1 prenses annesi5813 Şubat
@dua644113 Şubat
@Svgidrmzz13 Şubat
@ozlemem13 Şubat
@Hali13 Şubat
@Merco755513 Şubat
@hummy14 Şubat
@Szrsz14 Şubat
@Birbuketcicek14 Şubat
@Nasipolsunn14 Şubat
@bulutum0814 Şubat
@asunny15 Şubat
@heraa2015 Şubat
@papatyamveben15 Şubat
partalina_ partalina_ 15 Şubat
@Pandolfini15 Şubat
@Devakus15 Şubat
@Feslegeen16 Şubat
@Hyrnssrcn16 Şubat
@Genckading16 Şubat
@bugdaycorci17 Şubat
@yanbaz17 Şubat
@hope202217 Şubat
@Ssssssb17 Şubat
@BurcuYener18 Şubat
BurcuAD BurcuAD 18 Şubat
@nedesemkipek19 Şubat
@navicula19 Şubat
H HafizHafsa 19 Şubat
My_Moonlight06 My_Moonlight06 20 Şubat
@mordunyam20 Şubat
@Sonbahardan3521 Şubat
@Eriser23 Şubat
@Sina763623 Şubat
gruba beni alırmısınız bat 3 şubat

Hadi hayırlısı artık kızlar gerisi Allah'a kalmış.

İnşallah degerlendirdin doktor sonrası haber ver.ben de yarın yolcuyum bugün bir degerlendirme oldu ama kısmet artık bir de dönünce deneriz ya tutarsa diyelim 😊
Gittim canım doktora iki yumurta oluşmuş biri 16 diğeri daha büyük dedi çarşamba yine gel dedi çatlatma iğnesi vermicekmiş 6 kere klomen kullanıp ilişki olacakmış sonra aşılamaya geçilecekmiş .zaten yaşım var niye oyalıyor bu doktorlar anlamıyorum ya devlete gidiyorum ama bi dahaki özele gidicem kesinlikle

Canım randevunu öne çekmelisin doktor da çekmek istemez zaten yumurtlama doneminde, hemen bitiminde yapıyorlar ben de cektirdim hatta haftasonu girmese daha erken çekecekti doktorum 8. Güne denk geldi hsg yumurtlamadan önce çekiyorlar
Benimde 10.gune denk geldi simdi. 1 subata cektrdim tarihi.

Ben de ateş takibi yapıorum adetin ilk günü başlıyoruZ. Sorun varsa sorabilirsin. Her şeyi bilmesem de yardımcı olurum inşallah
Teşekkür ederim takip edemedim bı taraftan iş bı taraftan çocuk ateş ölçecektim unutmuşum bugün den itibaren başlasam olurmu yani yarın bugünde unuttum da aklıma gelince de yazayım dedim

Bence doktorunla görüş hsg randevunu erkene çeksinler

Kızlar ben gebelik düşündüğümü sağlık ocağındaki doktoruma söyledim folik asit e başladık. Birde kan vericem herseyine bakicaz dedi.
Söyle bir durum var benim ocak 29 unda 30 dün oluyor. Adetime yakın yani. Kanda pozitif yada negatif görebilmem için ne zaman gebelik kanda ne zaman bakılır en erken cevaplarmisiniz ona göre doktordan randevu alucam kan değerlerine bakarken kanda gebeligide sıkıştırcam araya?

X