Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah olmazsın canım bu ay bende öyle hissediyorum her an adet olacak hissim var baş ağrım kasık ve bacak ağrım var ara ara gelene kadar ümit vaar bakalım kötü düşünme
İnşallah canım bu ay güzel haberler alırız. Ama öyle bir his ki sürekli adet oldum olucam tedirginlik oldu iyice

Tamam kaç günün var navicim. Erken yap daha mantıklı olabilir
Çatlamadan sonra 14 gün sayarsam 17 si oluyor ama normal kendi periyoduma göre 19 u bat. O yüzden emin olamadım yarın bir yapayım diyorum. Negatif çıkarsa daha da yapmam herhalde beklerim.

Bu gecede 12 yi gecerse 8 gün kalacak. Ilk kez ovulasyon testi yaptim diye daha cok strese girdim yahu. Kizlar zamaniniz nasil geciyor? Benim icin resmen durdu ustelik butun gün 4 yas bebesiyle ve 1.5 yas fransiz bulldogla mesgulüm ama onlarsiz bi 10 dk mutfaga bile gitsem surekli aklimda oldu mu olmadi mi sorusu :) bu ay bir cogumuz hamile kaliriz insallah🤲

Az önce yazdım işte normalden farklı bi sarı akıntım oldu dün pedde gördüm bi de dün bugün idrar kokulu.Akıntım var ama kaşıntı kötü koku yok.Anlamadım nedir ne değildir.Sende ne var ne yok
Benim hiç yoktu bugüne kadar akşam sancı girip çıktı sağ kasığıma girip çıkıyor bel ağrım birazcık o kadar çok ayaktaydım ondan olabilir 🤦🏻‍♀️🥵 öncekinde deli gibi belirtiler vardı öğrenmeden bile yemeden içmeden kesilmiştim şimdi regl cravings gibi çok yedim 😂😂

X