Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım sence beta hcg en az kaç cikarsa gebelik olur. Çok sağol bu arada
Normali 5 üstüdür adetin kaç gün geçti? Adet Geçmeden yapılan testlerde 50 ye kadar oluyor genellikle değerler. Tabi herkeste farklı sonuçta döllenme zamanına bağlı

Çok normal bir değer 2 gün sonra en az %60 katlamışsa tadından yenmez hayırlı olsun
Çok teşekkür ederim çok mutluyum ya ama çok sevinemiyorum Allah korusun aksilik çıkmasın diye ben şimdi napicam bı kadın dogumcuya mi gitmem lazim bilmiyorum

Canım sonuclarim geldi 25 çıktı değerim bat a 4 gün var gebeyim ama dimi
Gözünüz aydın canım çok sevindim ya testte koyulaşma takip et ya da kanda artışını takip et. 1 hafta sonra da kadın doğum doktoruna git. Sağlıkla ilerlesin yumurtlama zamanını biliyor musun? Önemli olan onun üstünden kaç gün geçtiği

Canım çok sağol yumurtlama günü için uygulamadan baktım ama sanki daha öncesi de olabilir gibi yumurtlamanın 9. Günü bugun

Yani 9 günde belli olur mu bu kadar yoksa yumurtlama daha öncesi miydi ben adetim biter bitmez denemeye baslamistim

Goguslermde agri olurdu adet oncesi oda yok bu ay bi garip.hsg cekindigim icin o degistirdi galiba.gebelik icin umudum yok ama umut etmekte guzel
Benimde tam tersi bu ay gogusde agrimmvar ama akintimm çok fazla heralde adetim erken olcakk..ins vardır canimmm ins gebesindir

Çok teşekkür ederim çok mutluyum ya ama çok sevinemiyorum Allah korusun aksilik çıkmasın diye ben şimdi napicam bı kadın dogumcuya mi gitmem lazim bilmiyorum
Şimdi şöyle ki değerin çok düşük gitsen de sadece keseyi görür muhtemelen durabilirsen 7 de git derim hee şeyi net görür kalp atışlarını da duyarsınız muhtemelen

Yani 9 günde belli olur mu bu kadar yoksa yumurtlama daha öncesi miydi ben adetim biter bitmez denemeye baslamistim
9 günde bu değer olacağını sanmam ben, bence 11-12. gün falandır. Neyse değer gayet güzel
Kuzum kimyasal olması için önce testte pozitif görmen gerekiyor. Ama ilaçlar da buna sebep oluyor benim reglim de genelde öyle oluyor. O pıhtılar rahim duvarı kalınlaştığı için oluyormuş endişelenmene gerek yok yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…