Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de ilk defa beyaz akintim var canim normalde böyle olmazdi. Benim de bgn BAT sen erken gebelik testimi yaptin? Ben dün aksam normal test yaptim tabiiki negatif
Erken gebelik yaptım canım peşinden kaset testte yaptım artı med onda hiç bişey çıkmadı inşaAllah erken olan doğru sonucu vermiştir. Benim de hala adet sqncım var sanki bi de bugun beyaz akıntım geldi ondan şüphelenip test yitım böyle beyaz renk afedersin ama sümüksü tarzdaydı. Ben de normalde adetten önce sarı katı akıntı olurdu.

Ben de dün artımed kaset testi yapmıştım
Benim de akıntım seninki gibi olurdu normalde, ateşim düşmeseydi şüphelenirdim ben de.

Çok teşekkür ederim hepinize kanı verdim 2 saate çıkıcakmış sonuç şimdi de zaman geçmiyo inşaAllah güzel bi sonuç gelir de bebeğim benimledir
İnşallah canım sabırsızlıkla sonucunu bekliyoruzzz

Senin de adet olucakmış gibi hafif ağrın olmuş muydu diloşum? Hala adet olucakmış gibi bi baskı var rahmim de çok korkuyorum yine kimyasal olur diye
Olmuştu canım, ben test yapmasam adet olucam sanırdım, birde belime ani ağrılar giriyordu o iki günü zor geçirdim deger yükselinceye kadar. Adet dönemi geçince de baya hafifliyor ağrılar

Ben de dün artımed kaset testi yapmıştım
Benim de akıntım seninki gibi olurdu normalde, ateşim düşmeseydi şüphelenirdim ben de.
Ben hiç ateşimi ölçmedim canım ama gece çok sıcak bastı bana yorganı bile atmıştım üstümden bu da bi belirtimidir bilmiyorum. Eğer adet olmazsan sen de yarın bi dene tekrardan inşaAllahh hepimiz güzel haberler alırız canım

Erkekten spermden bakılıyor direk canım sperm dna hasarı testin adı eger asılama sürekli tutmuyorsa bakılması gerekiyor mutlaka

Evet ateş giderek artıyor BATa kadar bundan sonra da hep normalden bir tık daha fazla ateşin olacak evt olmazsam yarın erken test yaparım inşallah

Olmuştu canım, ben test yapmasam adet olucam sanırdım, birde belime ani ağrılar giriyordu o iki günü zor geçirdim deger yükselinceye kadar. Adet dönemi geçince de baya hafifliyor ağrılar
Hafiflesin ya çok korkutuyo beni her an bişeyler dökülcekmiş gibi hissediyorum. Benim de belim çok fena ağrıyo kalçama bile vurdu dün gece şimdi biraz daha iyi inşaAllah benim değerimde güzel bişey çıkarda rahatlarım

Evet canım benimde kalcama kadar vurmuştu çok ani bi ağrı belimden giriyordu, 10 dk sonra bisey olmamış gibi geçiyordu sonra tekrar başlıyordu. Kasıklarımda da yukarı çekiyorlar gibi geriliyordu sızlıyordu

Benim ilk gebeliğimde olmuştu canım, hatta adet olacağıma çok emindim ağrıdan dolayı. O ağrı yakında geçer inşallah
Kimysal gebeliğimde hiç adet olucakmış hissi olmamıştı sadece kasıkta dolgunluk hissi vardı o yüzden biraz endişelendim, kimysalda ki belirtlerden çok farklı şeyler yaşıyorum belki de tutunmasına işarettir bunlar göğüs hassasiyeti, sulu akıntı, adet olucakmış hissi ve bel ağrısı var başka da bişey yok şu adet olucakmış hissi geçsin güzel bi sonuçta çıksın rahatlarım belki

Evet ateş giderek artıyor BATa kadar bundan sonra da hep normalden bir tık daha fazla ateşin olacak evt olmazsam yarın erken test yaparım inşallah
Sağol kuzumm yarın için sen de şimdiden bi erken gebelik al ve bence bendekinden al ben artı med erken gebelik testi yapmıştım onda çıkmamıştı ama bugun predictorda çıktı hemen

Ben hiç kimyasal yasamamistim canim biliyorsun bu daha ilkti, ama çoğu kişinin dediğine göre her gebelikte başka belirtiler olabiliyormuş. Kendimi gebe sandığım zamanlarda daha çok belirti yaşamıştım yani bunda ağrıdan başka bisey olmadı. Hatta 7. Haftaya girdim mide bulantısı akıntı vs. yok. Hiç hamileyim gibi gelmiyor
Sadece senin yaşadıklarını yaşadım akıntı dışında, adet dönemi geçince de baya azaldı. İnşallah güzel bi değer çıkar inşallah

Aminn kuzumm verebilirim inşaAllah

Sabırsızlıkla 2 saatin geçmesini bekliyorum canım güzel bi haber veririm umarım
İnşallah canım bende tuhaf geçiriyorum sanki kimyasaldaki gibi anlamadım,ya bu hafta yada haftaya hastaneye giderim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…