Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Regl gününde de yerleşme kanaması olabiliyo canım bi takip et bakalım inşaAllah yerleşmedir Ağrın var mı peki kendini nasıl hissediyosun? Benim de dünden beri regl ağrısı vardı bugun de vardı akşama doğru geçti niye böyle oldu anlamadım. Çok stres yapıyoruz galiba

Ahh beklemek zaten ayrı bir stres faktörü.. bu aralar bizim de her şey üst üste geliyor bi uğursuzluk var üstümüzde. Hayırlısı kuzum yaa inşallah tüp tedavisine gerek kalmadan sizi yormadan üzmeden gelir bıdığınız
Ben cars. regl oldum zaten, daha 12.gunde
Evet tatlım aklım başımda değil bikaç gündür yazdıktan sonra hatırladım ben de
Bilmem ki valla kuzum geç döllenme ihtimali de var tabii ama iğnede çok mümkün mü bilmiyorum. Benim de reglim bi kez öyle olmuştu ama iyi ihtimali düşünelim biz

Canım bendeki yerleşme kanaması kırmızı hiç olmadı önce pembe sonra kahve azıcık bitti gitti 1,5 günde. Döllenmenle alakalı bence de olabilir neden olmasın?

Herhangi bi ağrım yok canım belimde var sadece ama regl olduğumdaki gibi hissediyorum kendimi sökülemiyor mu anlamadım ki hiçte böyle olmaz

İğneyi vurulduğu tarih belli olduğu için bende cok gec döllenmeye ihtimal vermiyorum vucudumuzu da stres yönetiyo artık

Canım bendeki yerleşme kanaması kırmızı hiç olmadı önce pembe sonra kahve azıcık bitti gitti 1,5 günde. Döllenmenle alakalı bence de olabilir neden olmasın?
Canım 1,5 gün devam mı etti peki gün içinde falan kaç kez oldu ona göre dikkat edeyim belde bu arada çatlatma iğnesi vurunmuştum o sebeple gec döllenmeye pek ihtimal vermiyorum

Benim hesap şaşıyor bir hesaplayabilir misiniz yarın kaset yapsam çıkar mı acaba 5 gün kalacak bat a ? Kızlarrrr mor çiçek olan yumurtlama gözüküyor ama bilemiyorum

Eklentiler

• 20CE491B-4DEA-4378-A34D-2A45DAC44201.png
    262,5 KB · Görüntüleme: 91
Canım 1,5 gün devam mı etti peki gün içinde falan kaç kez oldu ona göre dikkat edeyim belde bu arada çatlatma iğnesi vurunmuştum o sebeple gec döllenmeye pek ihtimal vermiyorum
Lavaboya çıktıkça peçeteye gelen ve de günlük pedi kirleten bir kanamaydı canım. Adete 4 gün kala olmuştu

Yumurtlama tarihinden 8 gün sonra gittim yan dün gittim. Sadece alttan muayene yapıldı yırtılma falan var mı diye temiz çıktı hiç bir sorun yok. Sağ yumurtan çatlamış rahim duvarı kalın dedi. Yumurtalığın arkasında bir sıvı var dedi bende sormadım açıkçası. Adetinde gecikme olursa kan tahlili yaptır dedi. Gebe de olabilirsin adette olabilirsin dedi tam bişey söylemedi.

Herhangi bi ağrım yok canım belimde var sadece ama regl olduğumdaki gibi hissediyorum kendimi sökülemiyor mu anlamadım ki hiçte böyle olmaz
Ben de aynı öyleyim tek fark bugun beyaz akıntım oldu bir an önce gelse de rahatlasam artık diyorum. İğneyi ne gün olmuştun? Belki o günden sonra ki ilişkilerden tutmuş olabilir mi geç döllenme falan

Benim hesap şaşıyor bir hesaplayabilir misiniz yarın kaset yapsam çıkar mı acaba 5 gün kalacak bat a ? Kızlarrrr mor çiçek olan yumurtlama gözüküyor ama bilemiyorum
3 şubat mı yumurtlama canım tam anlayamadım eğer öyleyse belki çıkmaz testte. Yarın 9.gün olucak en azından ptesiyi bekle istersen ama elinde test varsa yap gitsinnnn amaaaannnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…