Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar bat a 6 gün kalanerjen gebelik testi prodoctor yaptım negatif . Sol kasık ağrıma çok güvenmiştim . Neden olur ki gebelik değilse sebebi
Ben de ayni durumdayim. Sonucunuzu meraklabekliyorum. Insallah cift cizgiyi görürsünüz

Ben bugün test yaptım çatladıktan sonra 13. Gün negatif eşime söyledim hani bu ay da olmadı dedim oturduk karşılıklı ağladık

Ben bugün test yaptım çatladıktan sonra 13. Gün negatif eşime söyledim hani bu ay da olmadı dedim oturduk karşılıklı ağladık
Bak ama ağlamayın neden diyemiyorum tabiki duygular ama üzüldüm bende aynı durumdayım yaşım geçiyor üstelik bak burada 1,5 yoldan önce hormon tahlili bile yapmıyorlar.Buda beni 40 yapar kesin.zaten olmuşuz 37 uzun lafın kısası birde ben canını sıkmayım kendi dertlerimle ağlama be kuzum boşver stres daha çok engel oluyor daha çok zarar veriyor herşeye olacak illaki Rabbim yazdıysa bizede ama üzme kendini olur mu bu beden bu ruh sana lazım

Ya nasıl iyi geldi şu kelimeleriniz Allah razı olsun 8 aydır deniyoruz yok olmuyor bir türlü bütün tetkikler yapıldı sorun da yok napıcaz bilmiyorum artık

Yaaaa çok teşekkür ederim bizzat yazacağım inşallah olumlu olur

Ya nasıl iyi geldi şu kelimeleriniz Allah razı olsun 8 aydır deniyoruz yok olmuyor bir türlü bütün tetkikler yapıldı sorun da yok napıcaz bilmiyorum artık
Bende bir yıldır üstelik eşimden ayrı ülkelerde bekledim yaş geçiyor zaman geçiyor vs ama napayım düzeltemeyeceğim şeyler için üzülmemek gerektiğini öğrendim ben o nedenle birde üzüntüye strese gelmiyor bu durum şuan ki stres şuan vücudunun yaptığı yeni yumurtaları etkiliyor zarar veriyor kalitesini bozuyor sen hep sev kendini biz seni bekliyoruz de o gelir

Geçen ay iğneden sonra bel ağrım kasık ağrım hiç geçmedi normal battan 3 gün sonra regl oldum ve çok ağrılıyı reglim yumurtaların hepsi kist olmuş doğum kontrol hapı kulland
Geçmiş olsun
Normal adet ağrısı gibi miydi?
Benmde ağrılı geçiyorsa inş öyle değildir.

Progesteron yüksek çıkması ne anlama geliyor?
İnş sonu bebişindir:)

Kizzlar adetime bi hafta var dayanamadim test yaptim tertemiz cikti zaten biliyordum ama yinede yaptim nasi zor bir sey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…