Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu çocuk işi beni çok yoruyor sanırım çok duygusalim okuduğum kitaplarda bile ağlıyorum çok zayıfım belkide bu yüzden anne olamiyorum
Uzun zamandır deniyordun değilmi? O zaman cok normal. İnsan zaman geçtikce sabırsızlaşıyor, ümitsizleşiyor, hatta depresif olabiliyor. Çok ilginç bir psikoloji bu.

Allah hepimize kolaylik versin insallah umarim cabucak farkedersin. Benim ilk hamilelikte döllenmeden kisa sure sonra gecenin 2 sinde canlm bisey cekmisti, kalp atislarim hizlanmisti hatta tansiyonuma bakmistim biraz yuksekti hamile olduguma emindim. Ondan önceki ayda kimyasal olmustu o ayda carpintim olmustu.
O zaman kan akisi hizlaniyor tabi yani ne diim insallah hersy hepimiz icin guzel olur Rabbim hepimizin yardimcisi olsun aminnn

Yani test veya adet belirleyici yoksa kesin birsy yk her hamilelk frkli kimi hicbrsy hissetmior kimide hemen anlior belirtiler fazla oluyor Eger test varsa yapin varsa cikr bnce
Tabi ki belirtileri kesinlikle kıyaslamıyorum her bünye ayrı tepki veriyor. Ben kendimde bu ay regl belirtisi göremedim hiç o yüzden kafam karıştı. Neyse bakalım hayırlısı Allahtan. Rabbim hepimizin kucağını doldursun

Merhaba arkadaşlar; bugün gecikmemin 3.günü kan verdim sonuç 1,20. Sanırsam Covid geçirmemin etkisi nedeniyle gecikme yaşıyorum.

Kızlar bu yumurtlama mı sizce? Diğerleri silikti attım o yuzden iki gündür de böyle çıkıyor ve sol kasıgımda ufak agrılar da var

Eklentiler

• IMG_20220211_215348.jpg
    IMG_20220211_215348.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 66
X