Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Teşekkür ederim canım sil sil iyi geliyor stres atayım diye başlamıştım bende ama pek atamıyorum da bi karamsarlık çöktü yine hiç olmayacakmış gibi gelmeye başladı pfff regl de olurum artık yarına
Bende aynı kuzum sabah geldi şimdide ara ara geliyor yarına sökülür, inşallah Mart güzel gelsin 🤲🌺

Hsl34 yazdım saçma sapan şeyler çıktı
Bak böyle çıkması lazım ama evet İstanbul için çıkmadı ben de baktım. O zaman bi de İlçe adıyla birlikte halk sağlığı laboratuvarı diye aratsan?

Eklentiler

• Screenshot_2022-02-11-18-13-43-52_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    Screenshot_2022-02-11-18-13-43-52_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 104
Canım benim de kaset testte çıktı biliyorsun. Tabi çıkıp çıkmaması beta değerine de bağlı. Sabah ilk idrar ile yap olur mu vücuduna sıvı almadan. Güzel haberlerini bekliyor olacağım.
İnşallah inşallah 🤗 hiç belirtim yok ama öncekinde çok hissetmiştim birde reglim 20 gün geçmişti öğrendiğimde 🤭

Sağol canım bilgiler için valla işte benim ocakta kimyasal oldu bakalım bu ay nasıl olucak. Geçen ay ben 7. Gününde gittim doktora bakmadı gereksiz buldu hatta ovulasyon testini gebelik testini falan hep gereksiz bulduğunu söyledi yapmadi bana progesteron testini aslında merak ediyorum bende acaba sağlık ocağında yaparlar mı ne demem gerekir.
Saglik ocaginda bakiyorlarsa bize de haber ver lütfen

Henüz doktora gitmedi canım martta gidicek . Bu sonuç kasımda aşılama yapacağımız gün çıktı aslında değerleri geçen yıl mayısta düzelmişti ama tekrardan bozulduğunu öğrendik şok olduk aşılamada tutmadı zaten. Arkadaşı alternatif tıpta çalışıyo ona danıştı e vitamini hap, arı sütü kırmızı gingsen propolis karışımı var tüp şeklinde bi de keçiboynuzu önerdi. Ayrıca bi de başka birine karışım yaptırdı onu kullanıyo 3 ay sonra etki gösterdiği için martta tekrardan test vericez inşaAllah bi ilerleme kaydetmiştir. Siz neler kullanıyosunuz peki?
Eşim arı sütü bal polen karışımı bi de promotil men kullanıyo

Kizlar hamile olabilecegime hala inanamiyorum sanirim kan sonucu dusuk ciktigi icin adetime henuz 4 gun var bugun ovulasyon yaptim su sekilde cikti t ninde bu kdr koyu olmasi hamileligi mi gosteriyor acaba

Eklentiler

• IMG20220211184545.jpg
    IMG20220211184545.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 98
X