Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben çatlatma iğnesi oldum. İğnenin 12. Günü çatlamanin 11. Günü 12 çıktı kanda. Sabah testte yapmıştım çok hafif silik çizgi çıkmıştı, ondan sonra kan verdim.
Tek belirtilerim kasıklarımı ve iç bacaklarımı yukarı çekiyorlar gibi sızlıyordu ağrıyordu. Birde ani sağ ya da sol taraftan hem kasigimda batmalar oluyordu hemde belime ani ağrı giriyordu.
Test yapmasam adet olucam sanırdım belki. Yola çıkıcam diye yapmıştım testi de. Çünkü o dediğim belirtileri yaşadım ertesi gün test yaptım
Benim hiç akintim göğüs hassasiyetim falan olmadı. Bi kaç gün sonra adet günümde de adet olucam gibi ağrılar oldu adet dönemi olunca onlarda hafifledi baya
Seni burada görmek ne güzeeeel 😍 nasıl gidiyor hamişlikkkkk❤️

Buldum tatlım ankarahsl yazınca çıktı barkod girdim ama sonuç alanı boş hala açıklanmamış
Ohh iyi süper 👍 bazen öğleden sonra çıkıyor bazen de çok geç saatlere kalabiliyor ama en azından gece de olsa öğrenirsin
R Random3 cnm naptin, test yaptin mi sabah. Sabahtan beri dr. dr. gezdim, cok yorgunum. Birkac sayfa bakindim ama goremedim. Var mi bana soyle guzel bir haberin 🤩
Yok be kuzum, tabii ki negatif ☺️ sen yaptın mı bugün?

Canım benim nasilsin😍😍 benim biraz zorlu geçiyor önce enfeksiyon geçirdim şimdide covid geciriyorum 😬
Sen nasılsın iyi misinn😍
Yaaa ciddi misin 😔 çok geçmiş olsun insallah hemencik sağlığına kavuşursun canım 🙏 Bende bildiğin gibi devam ediyorum 17 bat bakalım 1 hafta kaldı bu ayda klomen 2 doz kullandım ve ovülasyonda da pik gördüm bakalım ama çatlatma iğnesi kullanamadım çünkü doktora gidememiştim yollar kardan dolayı kapalıydı tek temennin kiste dönüşmemiş olması. Havuç falanda yedim ama bakalım hayırlısı 😂

Yaaa ciddi misin 😔 çok geçmiş olsun insallah hemencik sağlığına kavuşursun canım 🙏 Bende bildiğin gibi devam ediyorum 17 bat bakalım 1 hafta kaldı bu ayda klomen 2 doz kullandım ve ovülasyonda da pik gördüm bakalım ama çatlatma iğnesi kullanamadım çünkü doktora gidememiştim yollar kardan dolayı kapalıydı tek temennin kiste dönüşmemiş olması. Havuç falanda yedim ama bakalım hayırlısı 😂
Allah razı olsun canım sagolasin insallahh🙏
Hadi hayırlı haberler alırsın canım inşallah havuç denememistim hiç ama çoğu arkadaş çatlatır diyorlar bol bol yiyecektin😅😅
Tam sevgililer gününde bi bomba patlat bize kuzum burda hadi insallahh çok içtenlikle dua ediyorum insallahh bebisin tutunuyordur da güzel haberler alirsinnn😍😍😍

Ohh iyi süper 👍 bazen öğleden sonra çıkıyor bazen de çok geç saatlere kalabiliyor ama en azından gece de olsa öğrenirsin

Yok be kuzum, tabii ki negatif ☺️ sen yaptın mı bugün?
Garibanin yuzu gulur mu? Uzuldum cnm ya, napalim saglik olsun. Birkac saglik problemim var bu aralar, cok onemli degil ama iste, onlari cozmek icin ugrasiyorum da iş donuyor dolasiyor strese geliyor. Stresimi yonetmek icin biseyler yapmam lazim da yonetilebilecek boyutta oldugundan emin degilim 😏 Bugun bit de bugun kendi dr.um yerine tup bebek unitesinin dr.yla gorustum. 3,5 saatten fazla bekledim herhalde, ortam cok gergindi, ben de. Sistim valla, cok yoruldum. Rabbim herkesin yuzunun guldursun. Detaylari bi ara yazarim cnm.

Allah razı olsun canım sagolasin insallahh🙏
Hadi hayırlı haberler alırsın canım inşallah havuç denememistim hiç ama çoğu arkadaş çatlatır diyorlar bol bol yiyecektin😅😅
Tam sevgililer gününde bi bomba patlat bize kuzum burda hadi insallahh çok içtenlikle dua ediyorum insallahh bebisin tutunuyordur da güzel haberler alirsinnn😍😍😍
Ya inşallah kuzum ya eşiminde doğum günü 14 şubattt o kadar çok istiyorum ki ona bu haberi doğum gününde vermeyi inşallah Allahım nasip eder 🙏 Duaların için çok teşekkür ederim ❤️

Ya inşallah kuzum ya eşiminde doğum günü 14 şubattt o kadar çok istiyorum ki ona bu haberi doğum gününde vermeyi inşallah Allahım nasip eder 🙏 Duaların için çok teşekkür ederim ❤️
Ay ne guzell insallah çifte mutluluk olur sizlere ya çok çok içtenlikle diliyorum insallah size çifte mutluluk olur o gün bebis haberi 😍😍😍🤲

Neden isimden ötürü canım? Kendini nasıl rahat hissedeceksen istediğin zamanda istediğin şekilde dök içini buraya. İçini boşaltmazsan şişersin patlarsın dökmen lazım olmaz öyle
Ya kuran kursunda hocayim öğrencilerim yaşlı ve köyde oturuyorum iş yaparken hiç fırsatım olmuyoe buraya yoksa sizinle çok güzel kafa dagitirdim

Bu çocuk işi beni çok yoruyor sanırım çok duygusalim okuduğum kitaplarda bile ağlıyorum çok zayıfım belkide bu yüzden anne olamiyorum
😥😥Hepimiz aynıyız İnanki, hassas noktamız annelik. Allah kucağımızi boş koymasin sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Yok be kuzum, tabii ki negatif ☺️ sen yaptın mı bugün
Tüm bilgilerim yazıyor ama durum kısmı boş sonuçlar gözükmüyor pazartesiye mi kalır hafta sonu da açıklanır mı bu il sağlığın sitesinde ona göre bakıyım

X