Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar buraya da ekleyim belki yorumlayan olur
Üşenmedim 1 yılı buldum saydım arada çok gecikme yaşadığım olmuştu hatta hamile şüphesiyle niye geciktim diye doktorda kan vermiştim yazıyorum kızlar yorum yapan elleriniz dert görmesin.

Toplam 1 yıllık Regl döngüsü : 31 gün / 26 gün / 28 gün/ 28 gün / 25 gün / 38 gün / 31 gün/ 38 gün/ 27 gün/ 28 gün / 34 gün/ 26 gün / 28 gün

Düzenli diyebilir miyiz?

düzenli döngülerinde 10 15 günlük farklar yok canım

Yaa gerçekten mi çizgi de belli oluyordu aslında bana hiç 18 ay boyunca öyle silik çizgi denk gelmediği için de bilemiyorum niye öyle oluyor Allah kalbindekini hayırlıya çevirsin sana nasip etsin bi an önce inşallah ❤❤

@Random33 partalina_ kızlaar sabah test perileri geldii bir anda 1. Fotoğraf 2 dakika içinde. 2. Fotoğrafta 15. Dk çekildii şoktayıım hala
Hayırlı olsun kızlar gözünüz aydın Rabbim sağlıcakla ilerlemesini nasip etsin inşaAllahhh

38 günlük olanlari istisna olarak sayarsak düzenli sayilir bence, benim de asagi yukari böyle: 26-31 arasi degisiyor.

Aminn canımm vakti zamanı var demek ki beklemekten başka yapacağımız bişey yok bugun oturup adetimi beklicem artık. Rabbim tüm bekleyenlerin kucaklarını tez zaman da doldursun inşaAllah

Benimde negatif canım üzülme lütfen zamanı değil demek ki regl oldun mu ben cok üzülmedim sanırım ya kafam karışık şuan nasıl çıkmaz deyip duruyorum

Bizde de aynı problem var.Baş 80.Bişey kullanıyo musunuz bunun için ne dediler size ?
Henüz doktora gitmedi canım martta gidicek . Bu sonuç kasımda aşılama yapacağımız gün çıktı aslında değerleri geçen yıl mayısta düzelmişti ama tekrardan bozulduğunu öğrendik şok olduk aşılamada tutmadı zaten. Arkadaşı alternatif tıpta çalışıyo ona danıştı e vitamini hap, arı sütü kırmızı gingsen propolis karışımı var tüp şeklinde bi de keçiboynuzu önerdi. Ayrıca bi de başka birine karışım yaptırdı onu kullanıyo 3 ay sonra etki gösterdiği için martta tekrardan test vericez inşaAllah bi ilerleme kaydetmiştir. Siz neler kullanıyosunuz peki?

Benimde negatif canım üzülme lütfen zamanı değil demek ki regl oldun mu ben cok üzülmedim sanırım ya kafam karışık şuan nasıl çıkmaz deyip duruyorum
Rahmimde hala adet olucakmış hissi baskısı var ama hala sökülmedi bir an önce sökülsede rahatlasam diyorum valla ben çok üzüldüm çok ağladım yaa tutamadım artık kendimi 2 sene her ay her ay aynı şeyi yaşamaktan bunaldım. Rabbim bizlere de bi gün o mutluluğu tatmayı nasip eder inşaAllahhh Sen de henüz regl belirtisi yok galiba canım bakarsın olmazsın belli mi olur

Aminn canımm vakti zamanı var demek ki beklemekten başka yapacağımız bişey yok bugun oturup adetimi beklicem artık. Rabbim tüm bekleyenlerin kucaklarını tez zaman da doldursun inşaAllah
Evet canım insallah az kalmıştır o vakte. Herkes bi an önce hayırlısıyla kavuşsun dilegine insallah

Anlıyorum canım seni ben bi taraftan kovid olduğum için ve ağır geçirdiğim için şuan sağlığım bi tık daha önde sanırım. bende normalde her ay regl olunca bi kaç gün toparlanamazdım ama yapacak bişey yok maalesef sabırla yolumuza devam edicez bu hayalet çizgiler falan bizi ümitlenirdi biraz benim testte yine cıktı o çizgi demekki testle alakalı bişey bi süreden sonra o silik çizgi oluşuyor bende reglim bekliyorum bakalım artık olacaksamda olup kurtulayım tüm gece rüyamda test yaptım yine

G
ya benim de rüyamda pozitifti ev nasıl kalabalık, gizli gizli fotografını çekip sizlere göndermek istiyorum her odadan biri çıkıyor ay diyorum hemen haber vermeliyim tabiki sabah tam tersi oldu ama olsun yaa sağlık olsun yeterki

Adet olana kadar hep bir ümit vardır bende aynı senin gibi oldum canım üstelik 11ind ebekelrken adeti 7sinde olmak beni nasıl bi sarstı bilemiyorum ama iyiym şuan şükür psikolojikmen topladım,tek sorun bu günde dhail 3 gündür bi baş dönmesi var mide bulantısı var bazen kusma Ve adetimde erkenden kesildi normalde 7 gün sürerdi bu ay 3 gün oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…