Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Test vermedim ben ilişkiden sonra gelen pembe akıntı için gitmiştim doktora
Süper senden güzel haber gelir diye umuyorum şimdi bak diyelim ki 7 kalınlık bu beta arttıkça kalınlaşır max kaç olur bilmem ama ihtimal yüksek sen bir kaç güne kadar reglin hemen sonrası 17 Şubat beta baktır canım olur mu o vakte kadar çokça dikkat

Yumurtlama günün ertesi gününden say 15 gün 15. Gün muhtemelen bat günün
adet belirtileri yaşıyorum ben bu yüzden kafam karışık 🤷‍♀️ Senin dediğin gibiyse ve 15 gün sonra adet olmam gerekiyorsa 50 gün oluyor iki adet arası. İyice düzenim şaştı benim

Ağlanacak halimize gülüyoruz allam yaa 🤣 kuzum yok gibi ama test bozuk diye düşünüyorsan içinde kalmasın yap bi daha
Napalım kuzum ya alıştık😃 bende yok diye düşünüyorum ama belirtilerim kafamı karıstırıyor yarın belki yaparım diye düşünüyorum ama testim bitti evde. karantinada olduğum içinde cıkamıyorum eşimdende isteyemem ümitleniyo kırmızıları görmezsek pazartesi bakarız tekrar 😄 sen adet oldun mu

Napalım kuzum ya alıştık😃 bende yok diye düşünüyorum ama belirtilerim kafamı karıstırıyor yarın belki yaparım diye düşünüyorum ama testim bitti evde. karantinada olduğum içinde cıkamıyorum eşimdende isteyemem ümitleniyo kırmızıları görmezsek pazartesi bakarız tekrar 😄 sen adet oldun mu
Hımm mecburen sabredeceksin o zaman. İnşallah sürpriz olur sana 🥰 yok kuzum 1-2 güne olur gecikmezse

Süper senden güzel haber gelir diye umuyorum şimdi bak diyelim ki 7 kalınlık bu beta arttıkça kalınlaşır max kaç olur bilmem ama ihtimal yüksek sen bir kaç güne kadar reglin hemen sonrası 17 Şubat beta baktır canım olur mu o vakte kadar çokça dikkat
İlişki sonrası pembe lekelenme gebelikten kaynaklı olabilir mi acaba ?

Benim bi konuda kafam çok karışık lütfen bilen biri aydınlatsın. Ben adet bekliyordum yazmıştım dün buraya ama yumurtlama oldu. Bu arada daha önce yumurtlamayı görememiştim bu ay 34 gün oldu. Göğüs hassasiyeti, sivilce, iştah artışı tüm adet belirtilerim var yine de yumurtlama doğru mudur yoksa vücudum çoktan kendini adet olmaya hazırladı mı
Bak sen bunu değerlendir mutlaka adete bir gün kala yumurtlama olan var gebe kalan var sakın geçme o yumurtayı çok önemli bilemezsin belliki geç yumurtluyorsun.14. Gün yumurtlama genel çoğunluk rakamı benim günü asla belli değildir test yaparsam bilirim.ve pco olup hiç adet göremeden yumurtlama gören onura 200 300 test sonrası gören değerlendirip gebe kalanlar var asla ama aslaaaa pas geçme

İnsallah 🙏🏻 Aynen bu ay 2. Klomen tedavimdi. Yumurta tembelliği ve pco vardı bende. Bi de bu ay ben arı sütü bal polen karışımı kullandım. hem eşim hem ben sabah aksam aç karnına 1 tatlı kaşığı şeklinde. Bence bi araştırın. Enerji anlamında bile bu ay girdiğimiz ilişkiler farklıydı. Biz karışıma yorduk.
Canım tebrik ederim, sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Herhangi bi belirtin oldu mu? Benim de klomen 2.ayım her ay dünya kadar belirti yaşarım bu ay hiç belirti yok. Bat 14-15 Şubat. Progesteron yüksek çıktı beklemedeyim 🥰

Bak sen bunu değerlendir mutlaka adete bir gün kala yumurtlama olan var gebe kalan var sakın geçme o yumurtayı çok önemli bilemezsin belliki geç yumurtluyorsun.14. Gün yumurtlama genel çoğunluk rakamı benim günü asla belli değildir test yaparsam bilirim.ve pco olup hiç adet göremeden yumurtlama gören onura 200 300 test sonrası gören değerlendirip gebe kalanlar var asla ama aslaaaa pas geçme
Tamam çalışmalar devam ediyor 😬

İlişki sonrası pembe lekelenme gebelikten kaynaklı olabilir mi acaba ?
Gebelik diyemeyiz çünkü embriyo henüz oluşmadı daha zigot ama zigotken bile rahim duvar örüyor bebek gelsin diye yaratılış mucizesi bu durum eğer kanama olmuşsa rahim kalınlaşıyor olabilir bu ihtimal işte dikkat etmen gerekli sorunun cevabı %56 diyelim gebelik oluşuyor .oluştu demiyorum çünkü kimyasala dönerde kalıp senle yoluna devam edebilirde bu noktadan sonra beklemek önemli avokado ye mutlaka acaip bir destek tutunma aşamasında Ocak ayında bangır bangır yazdık yumurtlama sonrası 7 gün boyunca avokado tüketin kızlar dedik bebek tutunsun diye

adet belirtileri yaşıyorum ben bu yüzden kafam karışık 🤷‍♀️ Senin dediğin gibiyse ve 15 gün sonra adet olmam gerekiyorsa 50 gün oluyor iki adet arası. İyice düzenim şaştı benim
Olabilir buna takılma özelden yazılan sana kurstayım çıkayım tamam mı

Merhabalar, yeni üye oldum.Dilerim herkes hayırlısıyla isteklerine kavuşur.Reglme yaklaşık 9 gün var.Kargolarim gelince dayanamadım,erken gebelik testi yaptım.Cok ince ikinci çizgi 10 dakika içinde belirdi.Bir tane daha yaptım.O da aynı şekilde belirdi.Sizce erken gebelik testlerinin yanlış çıkma ihtimali nasıldır?
Sonucun neoldu yaptın mı tekrar test

Gebelik diyemeyiz çünkü embriyo henüz oluşmadı daha zigot ama zigotken bile rahim duvar örüyor bebek gelsin diye yaratılış mucizesi bu durum eğer kanama olmuşsa rahim kalınlaşıyor olabilir bu ihtimal işte dikkat etmen gerekli sorunun cevabı %56 diyelim gebelik oluşuyor .oluştu demiyorum çünkü kimyasala dönerde kalıp senle yoluna devam edebilirde bu noktadan sonra beklemek önemli avokado ye mutlaka acaip bir destek tutunma aşamasında Ocak ayında bangır bangır yazdık yumurtlama sonrası 7 gün boyunca avokado tüketin kızlar dedik bebek tutunsun diye
Doğru söylüyorsun. Benim bir kimyasal gebeliğim oldu zaten. Avokado meselesini hiç duymamıştım bugünden itibaren yemeye başlarım 😇

X