Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sizinkilerde çok bekletmeden gelsinler inşallah biran önce canım

Benim bi konuda kafam çok karışık lütfen bilen biri aydınlatsın. Ben adet bekliyordum yazmıştım dün buraya ama yumurtlama oldu. Bu arada daha önce yumurtlamayı görememiştim bu ay 34 gün oldu. Göğüs hassasiyeti, sivilce, iştah artışı tüm adet belirtilerim var yine de yumurtlama doğru mudur yoksa vücudum çoktan kendini adet olmaya hazırladı mı

Kızlar merhaba benim ufak bı sorum olucak iki saat once.asilamami oldum fakat hemen duş alınmalı mı yoksa bir gün yada birkaç saat daha beklenmeli mi

Canimm sen bı gebelik yapsana dongun kaç gundu

Canimm sen bı gebelik yapsana dongun kaç gundu
Döngüm uzun benim 35-40 arası. İki gün önce yapmıştım gebelik testi negatif çıkmıştı. Belki de yumurtlama olmadı test mi bozuktu acaba akşam eve gidince tekrar ovulasyon testi yapacağm. 8 Ocak önceki adet başlangıcı. Şimdi dün yumurtlama olduysa bat iyice uzadı 25 Şubat oluyo ki neredeyse 50 gün geçmiş olacak

Allah razı olsun. Siz baya bilgilisiniz galiba bu konuda. Allah sizinde yar ve yardımcınız olsun beklediğimize kavuştursun inşallah

Canlar ya kafama takıldı hesap yaptım takvimi önüme açıp tek tek saydım. Son 5 AY kaç günde bir Regl olmuşum diye. Bi bakar mısınız sizde Benim adetlerim düzensiz mi? Regl başlangıcını 1.gün saydım öyle saydım
Regl aralığı 27 gün / 28 gün / 34 gün / 26 gün / 28 gün

canım bu testin markası ne?

Kızlar merhaba benim ufak bı sorum olucak iki saat once.asilamami oldum fakat hemen duş alınmalı mı yoksa bir gün yada birkaç saat daha beklenmeli mi
Aşılamadan sonra 20 dk uzandım ben dr hemen kalkma dedi. Ama ondan sonra rutin hayat devam ediyor. Herhangi bi kısıtlama vermedi.

Tabiii ozamn yumurtlama olabilir canım. Deherlendirseydin mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…