Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
G

ya benim de rüyamda pozitifti 🤣 ev nasıl kalabalık, gizli gizli fotografını çekip sizlere göndermek istiyorum her odadan biri çıkıyor 😂😂😂 ay diyorum hemen haber vermeliyim 🤭 tabiki sabah tam tersi oldu ama olsun yaa sağlık olsun yeterki 🤓
Benimkinde 3 çizgi çıkmıştı ahahahahaha 😄😄 tabiki sağlık olsun çiçeğim bizim için henüz doğru zaman değil demek ki nazlı olacak bebelerimiz

Anlıyorum canım seni ben bi taraftan kovid olduğum için ve ağır geçirdiğim için şuan sağlığım bi tık daha önde sanırım. bende normalde her ay regl olunca bi kaç gün toparlanamazdım ama yapacak bişey yok maalesef sabırla yolumuza devam edicez bu hayalet çizgiler falan bizi ümitlenirdi biraz benim testte yine cıktı o çizgi demekki testle alakalı bişey bi süreden sonra o silik çizgi oluşuyor bende reglim bekliyorum bakalım artık olacaksamda olup kurtulayım tüm gece rüyamda test yaptım yine
Ben de tüm gece akıntılarla testlerle uğraştım kafayı sıyırcaz bu gidişle😄 sen bi de kovıd olmuştun canım unutmuştum ben de ağır geçirmiştim, sağlığıma kavuşayım da bebek işi sonraya kalsın razıyım diyodum o hastalık insanı beter hale getiriyo maalesef şimdi nasıl oldun negatife döndün mü?

Adet olana kadar hep bir ümit vardır 😅 bende aynı senin gibi oldum canım üstelik 11ind ebekelrken adeti 7sinde olmak beni nasıl bi sarstı bilemiyorum 😅🤦🏼‍♀️ ama iyiym şuan şükür psikolojikmen topladım,tek sorun bu günde dhail 3 gündür bi baş dönmesi var mide bulantısı var bazen kusma 🤦🏼‍♀️Ve adetimde erkenden kesildi normalde 7 gün sürerdi bu ay 3 gün oldu
Öyle tabi ama regl geleceği zaman kendini belli eder ya rahimde ki ağırlıkla aynı ondan var o yüzden ümit kesildi bende😄 Senin de çok garip ilerledi kuzum ya bence bi doktora gidip hormonlarına falan mı baktırsan

Aminn canım inşaAllahh bol dualarına ihtiyacımız var🥰 senin de randevuna az kaldı sayılır canım sen nasıl oldun nasıl hissediyosun kendini
Bütün dualarım sizlerle canım, inşallah en hayırlısı olsun hakkında kısa zamanda.
Ben daha pek grip halini atlatamadim canım, bütün gebeler de kan sulandirici kullanıyor benim doktor hiç bisey demedi biraz ona endişeliyim Allaha emanet gidiyor gibiyim biraz

Öyle tabi ama regl geleceği zaman kendini belli eder ya rahimde ki ağırlıkla aynı ondan var o yüzden ümit kesildi bende😄 Senin de çok garip ilerledi kuzum ya bence bi doktora gidip hormonlarına falan mı baktırsan
Randevusuz gitmek ölüm gibi bekle Allah bekle sıra gelmiyo,2 haftaya kadar giderim doktora bakalım ne var ne yok

Erken testçiler olarak tam bize göre 😂

Eklentiler

• 56E7B45B-8FEE-44D9-A1A6-6A417E792644.png
    56E7B45B-8FEE-44D9-A1A6-6A417E792644.png
    140,9 KB · Görüntüleme: 53
Bütün dualarım sizlerle canım, inşallah en hayırlısı olsun hakkında kısa zamanda.
Ben daha pek grip halini atlatamadim canım, bütün gebeler de kan sulandirici kullanıyor benim doktor hiç bisey demedi biraz ona endişeliyim Allaha emanet gidiyor gibiyim biraz
Bi sorsaydın keşke ama kivide yiyebilirsin tatlım kivinin de kan sulandırıcı özelliği oluyomuş burda hamile birinde okumuştum doktoru önermiş sen de günde bi iki tane ye istersen hem c vitamini zaten😄 Rabbim tez vakitte atlatmanı nasip etsin inşaAllah🤲🏻🥰

Rahmimde hala adet olucakmış hissi baskısı var ama hala sökülmedi bir an önce sökülsede rahatlasam diyorum😔 valla ben çok üzüldüm çok ağladım yaa tutamadım artık kendimi 2 sene her ay her ay aynı şeyi yaşamaktan bunaldım. Rabbim bizlere de bi gün o mutluluğu tatmayı nasip eder inşaAllahhh🤲🏻 Sen de henüz regl belirtisi yok galiba canım bakarsın olmazsın belli mi olur😇
Seni okadar iyi anliyorumki, ben de her adet olusumda cok agliyorum 😞

kızlarrrr, onerdıgıız arı sutu bal propolıs markası var mı? egrıcayır alcam bakın yoksa :KK76::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Arı sütü kırmızı gingseng propolis shot var canım biz eczaneden alıyoruz. Tüp şeklinde oluyo. Gün de bir kez eşim ondan içiyo. Bi arkadaşı alternatif tıpta çalışıyo o önermişti iyi olduğunu söylemişti. Önümüzdeki ay tekrar test vericek nasıl bi etki gösterdiğini o zaman görücez bakalım. Resmini atmakta kararsız kaldım yasak mı bilmiyorum🙈 ama internete yazınca çıkıyo direk

Bi sorsaydın keşke ama kivide yiyebilirsin tatlım kivinin de kan sulandırıcı özelliği oluyomuş burda hamile birinde okumuştum doktoru önermiş sen de günde bi iki tane ye istersen hem c vitamini zaten😄 Rabbim tez vakitte atlatmanı nasip etsin inşaAllah🤲🏻🥰
Sordum ilk sadece c vit demişti bana, diğer gebelerine kan sulandirici demiş hikayede paylasmis hatta anlamadım ki. Şimdi tekrar mesaj attım, insallah sorunsuz atlatırım canım çok sagolasin yiyeyim biraz kivi bari😘😘

Ben de tüm gece akıntılarla testlerle uğraştım kafayı sıyırcaz bu gidişle😄 sen bi de kovıd olmuştun canım unutmuştum ben de ağır geçirmiştim, sağlığıma kavuşayım da bebek işi sonraya kalsın razıyım diyodum o hastalık insanı beter hale getiriyo maalesef şimdi nasıl oldun negatife döndün mü?
Beşinci günüm daha canım şuan cam siliyorum temizliğe başladım😄 toparladım şükür ama ilk iki gün çektiklerim bana yetti sağlığımız yerinde olsunda gerisi gelir bir şekilde bizimkide zor olacak demek ki napalım

Seni okadar iyi anliyorumki, ben de her adet olusumda cok agliyorum 😞
Çok zor gerçekten bi umut diyoruz belki bu ay adet olmayız ama o regl olma ağrısı hissi başlayınca bütün hayaller yıkılıyo sanki. Hiç anne olamıcakmışım gibi geliyo sonra adet dönemi bitince tekrar bi umut doluyo içim sürekli başa sarıyo herşey😔 30 yaşıma geldim yaş geçtikçe şansım daha da azalıcakmış gibi geliyo😔 inşaAllahh Rabbim tez vakitte yüzümüze güler bizler de annelik duygusunu tadarız🤲🏻

Çok zor gerçekten bi umut diyoruz belki bu ay adet olmayız ama o regl olma ağrısı hissi başlayınca bütün hayaller yıkılıyo sanki. Hiç anne olamıcakmışım gibi geliyo sonra adet dönemi bitince tekrar bi umut doluyo içim sürekli başa sarıyo herşey😔 30 yaşıma geldim yaş geçtikçe şansım daha da azalıcakmış gibi geliyo😔 inşaAllahh Rabbim tez vakitte yüzümüze güler bizler de annelik duygusunu tadarız🤲🏻
Evet aynen öyle oluyor canim. Allahtan ümit kesilmez, ne zaman yazildiysa o zaman olacak insallah.

X