Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ne zamandır olmuyordu bebiş bide bu karışımı kaç gün kullanıcaz ne zaman başlıcaz sen mfk yöntemi mi yaptın bu ay

15 aylık evliyim 15 aydır da deniyorum olmuyordu. Mfk yapmadım da ben burda bir arkadasta arı sütü bal polen karısımını okudum. Baharatcıya gittim sordum oda bu karısımla yumurta sağlıklı bir şekilde büyür eşininde spermi sağlıklı olur sizede bir zararı olmaz diyince bende yaptırdım karışımdan. Sabah akşam karısımın yanında kücük tahta kasık verdiler ondan tükettik eşimle. Ve ben geçen ayki tedavimimde 15. Günde yumurtalarım çatlanacak büyüklüğe ulastmıstı bu sefer 13. Günde ulaştı çatlatma büyüklüğüne. Ben bu karışıma yordum onu. Doktoruma da sordum dikkat edin sadece kilo almayın o karısım iştah acar ama zararı olmaz demişti

15 aylık evliyim 15 aydır da deniyorum olmuyordu. Mfk yapmadım da ben burda bir arkadasta arı sütü bal polen karısımını okudum. Baharatcıya gittim sordum oda bu karısımla yumurta sağlıklı bir şekilde büyür eşininde spermi sağlıklı olur sizede bir zararı olmaz diyince bende yaptırdım karışımdan. Sabah akşam karısımın yanında kücük tahta kasık verdiler ondan tükettik eşimle. Ve ben geçen ayki tedavimimde 15. Günde yumurtalarım çatlanacak büyüklüğe ulastmıstı bu sefer 13. Günde ulaştı çatlatma büyüklüğüne. Ben bu karışıma yordum onu. Doktoruma da sordum dikkat edin sadece kilo almayın o karısım iştah acar ama zararı olmaz demişti
Maşallah kuzum darısı bizlere olsun inşallah o karışımı baya kişiden duydum kesinlikle faydası olduğunu düşünüyorum bizimde şu an sadece benim pko olmam sorunumuz bende alıcam hemen karışımı adetliyken mi başlayım sence

Agnuscaston
Arkadaşlar merhabalar bu bitkisel ilacı keşfettim sitelerde hamilelik ile ilgili birçok araştırmada adet günü kullanılan bir bitkisel ilaç bu ay regli olursam kesin alıp kullanıcam iyice araştırıp değerlendirmenizi öneririm paylaşmak istedim bilginize

partalina_ partalina_ canım benim bu ikinci hamilelik serüvenim olacak Allah kısmet ederse. İlk hamileliğimi Kasım ayında öğrenmiştim. Eşimde bende havalara uçtuk tabi ilk denememiz ve oldu dedik. Ama maalesef hamile olunca öyle bebek olmuyormuş yaşayınca öğrendik. Aralık ayında kürtaj oldum. Şimdi Allah kısmet ederse ikinciye hamileyim. Bu arada ben ovulasyon takibi filan yapmadım. Standart özel hayatımıza devam ettik. Bence bir rahatsızlığınız yoksa testleri yaparak kendinize strese sokmayın derim. Doktorumda bu testleri yapmayı kesinlikle önermiyor.
Ah cok sevindim, üzüntünüzü unutturur bu sevinciniz inşallah ve sağlıkla ilerler 🙏🏼🙏🏼 Genelde bazı problemler olduğu için zaten yunurta takibi yapılıyor malesef.. bazı aylar mesela tüm kadınlarda yumurta çatlamaz, zaman kaybetmemek için ben doktora yumurtanın büyüdüğünü kontrol ettirip çatlatma iğnesi oluyorum. Yani herkesde durum farklı tabi, bak sizinki uğraştırmadan gelmiş annesi, hayırlısıyla kavuşursunuz inşallaah 🐥

Maşallah kuzum darısı bizlere olsun inşallah o karışımı baya kişiden duydum kesinlikle faydası olduğunu düşünüyorum bizimde şu an sadece benim pko olmam sorunumuz bende alıcam hemen karışımı adetliyken mi başlayım sence

Ben geçen ay adetliyken başladım bir sorun olmuyormus

Eklentiler

• IMG-20220211-WA0002.jpg
    IMG-20220211-WA0002.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG-20220211-WA0005.jpg
    IMG-20220211-WA0005.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 85
X