Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnş tutmuştırda ondan böyledir ve canım
Kaç günün kaldı?

Merhaba canım hoşgeldin

Tabiki geç değil benim arkadaşım ekler seni -Arwen-

Kizlaar tucimo ben giremiyorum fazla etiketleyin dedi ya hep benmi yapacam bu işleri el atın azucuk daaa
Kız valla sen olmasan halim ne olurdu
Kızlar beni etiketleyenlerin bebişlerinş kırmızılarını koydum listeye de ekledim, giremiyorum çok ama aklım sizde bana haber veriiiiiinnnn

Hanımlar geçen ay adetim bi hafta gecikti,adet sonrasında erken yumurtlama oldu,şimdi var ne olacak benim? Yumurtlamadan 14 gün sonra mı?
Şimdi var derken ?
Biliyomusun bilmiyorum, Benim bildiğim yumurtlama ne zaman olursa adet 14 gün sonra başlar erken yumurtlama diyorsun o günden hesapla mesela bugün yumurta catladiysa 14 gün sonra adet görmelisin eğer geç dollendiyse onu da öğrenmek biraz zor geç catladiysa tutmadiysa adetin de o şekilde gün atar anlatabildimmi yani sorun sıkıntı yoksa böyle ilerliyor olurda tuttuysa adet yerine bebiş haberi alırsın inşallah

İnş tutmuştırda ondan böyledir ve canım
Kaç günün kaldı?
İnşallah canım yha aslında adet günüm pazar bekliyordum geçen pazrtesi hissettim yumurtanın catladigini eğer bebiş yoksa adet pazartesi sarı akıntı benim aklımı karıştırıyor hamile birinde olsa bile sıkıntı değilsemde sıkıntı offff...

Tamam ozmana İnshaAllah tutar
Canım şuan kendimi çok aptalca hissediyorum neden dersen?hani ağrılarım batmalarım var demiştim.adetim iki gün gecikti bugün üçüncü günüydü akşam 8 gbi sağ tarafımdan kasığımın üst kısmından ama bel tarafımdan iğne batmış gbi şeyler oldu eşime dedim böyle oluyor die ama sağ kasığımda da sanki birsey var böyle nasıl desem tık tık sanki birsey minik minik ve orda her zaman olmayan fazlalık birsey hissedilyr gbi.o iğne batması gbi şeyden sonda lavaboya gittim kahverengi akıntım olmuş yani adetim başlayacak hala sağ tarafımda hem kasığımda hemde bel kısmımda birsey hissediyorum anlayamıyorum ki onunla birlikte hala tık tık atan birsey var hani göbeğimizde atar ya ona benzer birsey ama daha hafif.kafam böyle

İlginç vallaha canım daha önce olmadı sanırım sende bu .. bence doktora bir görün enfeksiyon filan olur başka bişey olur ihmal etme git bakalım belki bir kan filan da alır senden..

Progesteron döngünün kaçıncı günü ne için bakılıyor canım?
Ve eşinin değerleri kaçtı kaç oldu, hangi takviyelerle?

İlginç vallaha canım daha önce olmadı sanırım sende bu .. bence doktora bir görün enfeksiyon filan olur başka bişey olur ihmal etme git bakalım belki bir kan filan da alır senden..
Canım randevu aldım gideceğim ne olduğunu deli gbi merak ediyorum.enfeksiyon olsa böyle olur mu anlamadım ki kaşıntı yok yanma yok hiç bi belirti yok sadece kasıklarımda birseyler hissediyorum bide belimde

Var: bat, klavye azizliği canım.
Bu ay canım benimde nevrim döndü:)

Önce bir hafta gecikerek adet oldum,
Sonra bitiminde yumurtlama gördüm, bal tarçın çörek otu karışımı yapmıştım o mu erken yumurtlamaya sebep oldu bilemedim.

Bat tarihimde neyden tesaplayacağıma aklım karıştı rutinim değişince,
Bende senin gibi biliyordum, yumurtlamadan 14 gün sonra di mi?
Çatlama dan değil?.

Kaç olduğunu söylemedi sadece kalın dedi. 28 günde bir adet oluyorum bat 16 Şubat. ovulasyonu değerlendirdik. Eşim askeri personel her zaman bulamıyorum onu yolda 2 kez falan izne geliyor umarım dediğin gibi olur
Mutlaka bize haber ver 6 gün bekle ama bu arada yumurtlama tarihini biliyormusun

Tamamdır çok teşekkür ederim
Rica ederim hepimiz bir Umut bekliyoruz seni boş umutlandırmak tabiki istemem ama 1,55 geç döllenme için tahmini bir değer buradan yükselirde sıfırlanır da o nedenle bir kaç gün bekle yine kan ver beta baktır bu bir kaç günde ya zaten beta sıfırlanır regli olursun yada geç döllenme vardır yükselir önümüzdeki 10 gün senin için önemli dikkat et kendine titiz davran ne olur ne olmaz Allah’a emanet tabiki ama olsun

Ya kizlar bnm sol yumurtalığımın oralar agriyor kist desem bnm yumurtam catladi bu agridan cok sonra acaba nden agriyor yasayan varmi baska kotu bir durum yoktur insaallah
Canım yumurtlama değerlendirdin ya ondan yumurtlama olupta değerlendirdiysen öyle oLuyormuş

Canım randevu aldım gideceğim ne olduğunu deli gbi merak ediyorum.enfeksiyon olsa böyle olur mu anlamadım ki kaşıntı yok yanma yok hiç bi belirti yok sadece kasıklarımda birseyler hissediyorum bide belimde
Canım bende bilmiyorum enfeksiyon da olurmu diye aklıma öyle geldi hani ihm etme diye.. iyi yapmışsın randevu almakla nezaman gideceksin?

İnshaAllah sebebi güzeldir agrilarinin.. öyle değilse bile en azından için rahatlar

Yumurtlama demek catladigi gün aslında yumurta dönemi de hamilelik şansı dönemi ama net olanı yumurtlama catladiktan sonra adet 14 gün sonra başlar tabi dediğim gibi başka sorun yoksa ne zaman yumurtladin senin ne zaman sat ne zaman bat canım

Hastaneye yanlız gitmek istemiyorum bu işler için gidince kötü birsey söyleseler sanki ecel fermanımı verecekler öyle tedirgin öyle korkuyorum.eşim 23 üne izin alabilmiş o yüzden ona göre 23 üne aldım doktor kötü birsey söyleyecek die o kadar korkuyorum ki titreyerek gidiyrm hiç kötü şeyler duymadım ama doktordan çıkınca yaşadığım stresten dolayı hıçkırıklarla ağlıyorum.eşim konuştukça ağlama geliyor yine doktora gidecez ve ilk aşı olacak çocuk gbi korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…