Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar geç kalmadım değil mi ? Ne güzel bir şey yapmışsınız bayıldım vallahi benim gibi hemen modu düşenlere motivasyoh olur bat 25 geç kalmadıysam eklenme şansım var mı

Kizlar ovulasyon testlerimi atsam bakabilirmisiniz? Gecen ay oylesine denedim zaten pik yakalayamadim bu ay yakaladigimi dusunuyorum ama emin olamiyorim cok bilgim olmadigi icin.

Kasığın hangi bölgesinde batma? Gün içinde sürekli mi?

Kaç olduğunu söylemedi sadece kalın dedi. 28 günde bir adet oluyorum bat 16 Şubat. ovulasyonu değerlendirdik. Eşim askeri personel her zaman bulamıyorum onu yolda 2 kez falan izne geliyor umarım dediğin gibi olur

inşallah canım 6 7 aydır korunmuyoruz hiç bi sıkıntıda yok doktora gidicem artık kist ameliyatı olmustum bı sıkıntımı oldu acaba diye dusunuyorum
Canım kist hangi dönemler ağrı yapıyor? Yumurtlama adet öncesi vs mi?
Ve nasıl bi ağrı?

Son düzenleme:
Kist dışında hangi ameliyatlar rezerve zarar veriyor? Histeroskopi vs?

Vücudu şekle sokuyor mu, düzenli yaptıysan etkisini gördün mü?

Kist kendini nasıl belli ediyor canım? Ağrısı vs nasıl?

Kızlar geç kalmadım değil mi ? Ne güzel bir şey yapmışsınız bayıldım vallahi benim gibi hemen modu düşenlere motivasyoh olur bat 25 geç kalmadıysam eklenme şansım var mı
Merhaba canım hoşgeldin

Tabiki geç değil benim arkadaşım ekler seni -Arwen-

Kizlaar tucimo ben giremiyorum fazla etiketleyin dedi ya hep benmi yapacam bu işleri el atın azucuk daaa

Kısır döngü işte, olsa kim strese girer, olmuyor diye girilip aynı sebeple olmuyor yine

Ben ocak 26 da pik gördüm 27 28 de silikleşti pazartesi kaset test yaptım normal de döngüm 26 gündür ama ocak ayında 24. Günde gördüm ocak 2 de pik görmüştüm ama 16 ocakta regl olmuştum şimdi benim kafam karıştı daha beklemelimiyim

En koyu halini birinci fotoda gordum 1 tanesi 11.30 digeri 14.00 de yapilldi, 2. si aksama kurumus hali ama daha belli. Gozle bakinca o ilk yaptigimda ikinci cizgiler birinci ile ayni koyuluktaydi ama daha ince gorundugu icin suphede kaldim. Netten böyle olan testlere yada sizin tr de yapilan kaset testlere baktim onlarda da ikinci cizgi koyuda olsa bir ince cizgi koyu gerisi acik gibi olmus. Bu testlerden sonrada digerlerinde oldugu gibi silinmeye basladi. Pik oldugunu dusundugum gunu ve bir önceki günü degerlendirdik.

Eklentiler

• E2F36801-C3EF-4081-BDDF-8ED7150D9109.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 37
  • 13350D75-EF8D-44DC-AFCE-D12D84A17B08.jpeg
    57,6 KB · Görüntüleme: 35
  • E434E2E2-8769-4C74-BD77-9356216AB641.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 38
Yarın sabah test yapabilirsin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…