Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiiic sanmiyom canimm olsun istiyoruz ya ondan. Çünkü geçen ayda göğüs acım oldu ama bosss çıktı.akintida heralde erken adet olcam belki 15ocakta olueumm
Gebelik belirtileri ile hamilelik belirtileri aynı fakat tam tersi de olabilir. Şartlamak yanlış canım her gebelik bile birbirinin aynı değil yani

Tesekkir ederim insallah sana getirir. 29 ocakta catlatma ignesi yaptim bat 15 ama erken gebelik testi yaptim ama negatif insallah sonuc degisir
Mrb canım bende 29 ocak ta çatlatma iğnesi yaptım bende en son bugün evde test yaptım negatif bat 13 şubat

Biz de öyleyiz canım. Bu ay hiç takmadım, çok rahattım aslında ama BAT'a iki gün kala yine endişelenmeye başladım.

rahim duvarı kalınlaşması gebelik belirtisi mi hamile kalan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
Yessss tabiki eğer adet dönemi yaklaşmışsa rahim kalınlaşıyorsa evet ama Ovulasyon değerlendirmemişse kişi gebelik ihtimal dahi değilse buna rağmen kalınlaşma varsa bu sağlık sorunu yani iki farklı olay var o nedenle hayırlı olsun diyelim kaçmış Peli 8üzeri olmalı

Canim.ben ovulasyonla takip ettiğimde mesela 10.gun pik görüyordum fakat yine 18gun sonra adet oluyordum. Günüm sasmiyo benim
Pik gördüğün gün değil iki gün sonrası yumurtan çatlıyor ozaman. Yani 16 gün sonra adet oluyorsun. 18 cok fazla canım, 12-16 gün arası olmalı

Rahim duvarı hem adet öncesi hem de gebelik oluşursa kalınlaşır. Yani ayırt etmek mümkün değil

Ama bu yükselebilir ki eğer geç döllenme ise bekleyin ilaç kullanmayın

Pik gördüğün gün değil iki gün sonrası yumurtan çatlıyor ozaman. Yani 16 gün sonra adet oluyorsun. 18 cok fazla canım, 12-16 gün arası olmalı
Oyllle mi . Zaten bende bı gariplik var diyodum canimm çünkü bu kadar fark Paz arkadS bana pikten sayacaksin demişti bende öyle biliyodum.hatga ovu yanlış ozamn diyorumm çünkü iki ayda 10.gun yumurtladim 28.gun adet oldum

Yok pik den sonra 1-2 gün içinde çatlama oluyor, hem ovülasyon testi hem de ateş takibi yapanlarda gördüm. Pik sonrası ateş takibinde 1/2 gün sonrasında net çatlama görünüyor hep. O yüzden ateş takibine bayılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…