Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Orhan gencebaydan bir teselli veri cırtlak sesimle söyler sesli video atarım gülmekten testleri unutursunuz..
şaka maka bugün appleın mağazasına gittik eşimle, bilgisayar ipad falan beğendik.. dedimki bak bu iki ay dersine iyi çalışırsan ve kendiliğinden bebek olursa tüp bebek parasıyla sana bunlardan alırım 🤣🤣🤣 6 aydır bu nasıl aklıma gelmedi yaa gidip gelip keçiboynuzu yiyor 🤣🤣🤣
Hahahahaha ya bu benim aklıma niye gelmedi 😃😃😃bebeğin ağzına mama tıkar gibi keçiboynuzu ceviz meviz tıkıyorum😂 benimki de aylardır Airpods istiyo bende bir kulaklığa bu kadar para mı verilir deyip aldırmıyorum.
bunu değerlendirebilirim bende 😂😂😂

Cnm benim cok gencsin, ne mutlu ki bir problem de yokmus. Kafayi yiyecegin bir durum yokki. Ister akisina birak, ister ovulasyon yap, olmadi mi baska bir doktora gidip testlerini yenilersin. Bir de tuplere bakilmasi gerekiyor sanirim. Illaki olur yani, hic kendini uzecegin bir durum yok 🌸
İnşallah benim eşim asker ne zaman nereye gideceği belli olmuyor o burdayken bir an önce olsun istiyorum ama nasip işte nisanda tüplere de baktırcam. Regl de düzenli herhangi bir hastalık vs de yaşamadım ama tüpler kendi kendine de kapalı olabilir mi

Hahahahaha ya bu benim aklıma niye gelmedi 😃😃😃bebeğin ağzına mama tıkar gibi keçiboynuzu ceviz meviz tıkıyorum😂 benimki de aylardır Airpods istiyo bende bir kulaklığa bu kadar para mı verilir deyip aldırmıyorum.
bunu değerlendirebilirim bende 😂😂😂
Erkekleri çocuk gibi düşünmek lazım işte, ödül ceza işe yarıyor 🤭🤭 valla daha da işe yaramazsa yapacak bişey yok.. rüyasında görür 🤣 elimizde ne varsa aşılamaya sonra da tüp bebeğe gidecek..

Canım sabredicez tabiki bizde bununla sınanıyoruz malesef.
eşim ailenin hatta sülalenin tek erkek cocugu herkes bizden her ay bi bebek haberi bekliyor benden daha cok istiyorlar diyebilirim. Düşünüyorum bi bebeğimiz olsa kim bilir nasıl mutlu olurlar nasıl severler bana bile bırakmazlar ailesi, nasıl bir huzurla dolar evimiz her şey yerine oturur tam bir aile oluruz(benim kimsem yok çünkü) hep bunları düşünüp hayal kuruyorum 🤲 rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah hepimize hayırla sağlıcakla
İnşallah istediğin her şey en kısa zamanda gerçek olur canım. Bizim de vermemiz gereken sınav beklemekmiş demek ki. Bir gün hepimizin olacak inanıyorum sonunda bir gün regl beklerken o haberi alacağız. Güzel şeyler düşünelim güzel şeyler olsun 🙏🙏

BANA BİR FİKİR VERİN
Kızlar merhaba Ben bu ay yumurtlama akıntısı görmedim. Takvime göre bugün yumurtlama ama bugün sol kasığımda kelebek çırpıntısı gibi değişik bi hareketlenme oldu. Ondan sonra da yaklaşık 2 saattir sol kasığımda sanki kas yırtılmış gibi bi sızı var. Neler oluyor acaba
Canım ovulasyon ağrısı olmasın her ay aynısı oluyor mu olmasın akıntın ne durumda düne göre. Döllenme olduda onun belirtisimi acaba inşallah öyledir

İnşallah dualarım herkes için her zaman diyorum ki allahım bana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin anneliği tattırsın inşallah
Bende hep öyle dua ediyorum canım her nasip vaktine esirdir inşallah olucak bigün vaktini bekliyoruz ♥️

Kızlarr ben dün pcr verdim negatif çıktı okulda 4 öğretmen karantinada gıda zehirlenmesi dedi doktor ateş istifra ve diyare dünden beri bebek olmuşsa kullandığım ilaçlar veya bu durum ona sıkıntı olur mu ? 🥲🥲 çok üzgünüm serum ve iğne yaptılar dün bat 17 şubat
Bence bir sıkıntı olmaz canım rahat ol

Kızlarr ben dün pcr verdim negatif çıktı okulda 4 öğretmen karantinada gıda zehirlenmesi dedi doktor ateş istifra ve diyare dünden beri bebek olmuşsa kullandığım ilaçlar veya bu durum ona sıkıntı olur mu ? 🥲🥲 çok üzgünüm serum ve iğne yaptılar dün bat 17 şubat
Çok geçmiş olsun canım. İnsallah sorun olmazz 🙏🏻

Kızlar merhaba tekrardan isimden ötürü pek takilamiyorum buraya ama moralim çok bozuk çok yorgunum çok büyük bir imtihandayiz farkındayım içimden bir şeyler kopuyor ne yapacam bilmiyorum beklemek.. beklemek
. Beni öyle yoruyor ki sizler nasilsiniz

Kızlar merhaba tekrardan isimden ötürü pek takilamiyorum buraya ama moralim çok bozuk çok yorgunum çok büyük bir imtihandayiz farkındayım içimden bir şeyler kopuyor ne yapacam bilmiyorum beklemek.. beklemek
Neden isimden ötürü canım? Kendini nasıl rahat hissedeceksen istediğin zamanda istediğin şekilde dök içini buraya. İçini boşaltmazsan şişersin patlarsın dökmen lazım olmaz öyle

Nedenmis canım anlamadım.
İçine atma burda hepimiz aynı yollardan geçiyoruz

X