Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O hayalet çizgi durdukça daha belirginleşiyor sanki gidip gelip bakıyorum bide suya tutmuştum yarın tertemiz bi test görürsek bizi teselli edersin artık
Orhan gencebaydan bir teselli veri cırtlak sesimle söyler sesli video atarım gülmekten testleri unutursunuz..
şaka maka bugün appleın mağazasına gittik eşimle, bilgisayar ipad falan beğendik.. dedimki bak bu iki ay dersine iyi çalışırsan ve kendiliğinden bebek olursa tüp bebek parasıyla sana bunlardan alırım 6 aydır bu nasıl aklıma gelmedi yaa gidip gelip keçiboynuzu yiyor

Tek bir normal yapıda sperm dahi yeterli canım evet biraz zor ama imkansız değil neticede ya inşallah yarın çift çizgiyi görürüz de hiçbirine gerek kalmaz görmezsek te mücadeleye tam gaz devam
Öyle tabi canım Allahtan ümit kesilmez yarın pozitifi görmek benim için büyük bi mucize olur şuan sabırsızlıkla yarını bekliyorum yarın bizi neler bekliyo bakalım inşaAllah üzülmeyiz tatlım
Oooo hayalet çizgi ekibi organize olmuş Harikasınız kızlar Yarın sizden güzel haberler alıcaz gibi geliyor bana Maviesil23
Gaza gelip organize olduk canım ama bakalım üzülecek miyiz sevinecek miyiz ben kırmızıları görecek gibiyim pedimi bile taktım hadi hayırlısı

Şekerim bu gece cepte.. yarında canlı müziğe gitmeden yakasına yapış.. öbür gün de bakarsın duruma göre.. boş bırakma.. hadi sana güveniyoruz bacım
Canım yarın bankadan çıkıp gidecek müziğe yani her türlü gece yapmam lazım bugünün çalışkan arısı benim başka kim var

BANA BİR FİKİR VERİN
Kızlar merhaba Ben bu ay yumurtlama akıntısı görmedim. Takvime göre bugün yumurtlama ama bugün sol kasığımda kelebek çırpıntısı gibi değişik bi hareketlenme oldu. Ondan sonra da yaklaşık 2 saattir sol kasığımda sanki kas yırtılmış gibi bi sızı var. Neler oluyor acaba

Benim de 98 çıktı mr istediler dostinex verdi doktor ama mr dan korkuyorum bende de başağrıları oluyor hatta doktor çok korkuttu beni aniden kör olursunuz diye tedirginim

Cnm benim cok gencsin, ne mutlu ki bir problem de yokmus. Kafayi yiyecegin bir durum yokki. Ister akisina birak, ister ovulasyon yap, olmadi mi baska bir doktora gidip testlerini yenilersin. Bir de tuplere bakilmasi gerekiyor sanirim. Illaki olur yani, hic kendini uzecegin bir durum yok

Kızlar ya benim hiç böyle ağrım olmamıştı kimyasal da hiç yaşamadım . Benim bata 4 gün kaldı erken testim negatif çıktı ama 6 gün varken yapmıştım . Sol kasığım çok ağrıyo sıcak su koydum dayanamadım

rahim duvarı kalınlaşması gebelik belirtisi mi hamile kalan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
Hamilelik ve regl belirtisi canım ikiside eğer döllenme olmamışsa duvarı ve yumurtayı kanamayla atıyor ama döllenme olmuşsa bebeğin rahat tutunmasını sağlıyor

Rahat bir şekilde bekle canım olsun diye uğraşma hayattan zevk almaya bak o zaman oluyor ilk gebeliğimde bilmiyordum hiç birşey kendiliğinden oldu şimdi uğraşıyoruz diye olmuyor bak

Kızlarr ben dün pcr verdim negatif çıktı okulda 4 öğretmen karantinada gıda zehirlenmesi dedi doktor ateş istifra ve diyare dünden beri bebek olmuşsa kullandığım ilaçlar veya bu durum ona sıkıntı olur mu ? çok üzgünüm serum ve iğne yaptılar dün bat 17 şubat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…