Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahahaha ya bu benim aklıma niye gelmedi bebeğin ağzına mama tıkar gibi keçiboynuzu ceviz meviz tıkıyorum benimki de aylardır Airpods istiyo bende bir kulaklığa bu kadar para mı verilir deyip aldırmıyorum.
bunu değerlendirebilirim bende

İnşallah benim eşim asker ne zaman nereye gideceği belli olmuyor o burdayken bir an önce olsun istiyorum ama nasip işte nisanda tüplere de baktırcam. Regl de düzenli herhangi bir hastalık vs de yaşamadım ama tüpler kendi kendine de kapalı olabilir mi

Erkekleri çocuk gibi düşünmek lazım işte, ödül ceza işe yarıyor valla daha da işe yaramazsa yapacak bişey yok.. rüyasında görür elimizde ne varsa aşılamaya sonra da tüp bebeğe gidecek..

İnşallah istediğin her şey en kısa zamanda gerçek olur canım. Bizim de vermemiz gereken sınav beklemekmiş demek ki. Bir gün hepimizin olacak inanıyorum sonunda bir gün regl beklerken o haberi alacağız. Güzel şeyler düşünelim güzel şeyler olsun

Canım ovulasyon ağrısı olmasın her ay aynısı oluyor mu olmasın akıntın ne durumda düne göre. Döllenme olduda onun belirtisimi acaba inşallah öyledir

İnşallah dualarım herkes için her zaman diyorum ki allahım bana ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin anneliği tattırsın inşallah
Bende hep öyle dua ediyorum canım her nasip vaktine esirdir inşallah olucak bigün vaktini bekliyoruz

Bence bir sıkıntı olmaz canım rahat ol

Çok geçmiş olsun canım. İnsallah sorun olmazz

Kızlar merhaba tekrardan isimden ötürü pek takilamiyorum buraya ama moralim çok bozuk çok yorgunum çok büyük bir imtihandayiz farkındayım içimden bir şeyler kopuyor ne yapacam bilmiyorum beklemek.. beklemek
. Beni öyle yoruyor ki sizler nasilsiniz

Neden isimden ötürü canım? Kendini nasıl rahat hissedeceksen istediğin zamanda istediğin şekilde dök içini buraya. İçini boşaltmazsan şişersin patlarsın dökmen lazım olmaz öyle

Nedenmis canım anlamadım.
İçine atma burda hepimiz aynı yollardan geçiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…