Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çatlama gününden itibaren canım aslında sen iki gün sonra catlama görüyorsan ondan sonra saymaya baskıcaksın
Tammm canım şimdi saydimmm dediğiniz gibi dogruu. Bana pikten sayacaksin dediler bende 18gun sonra oluyorum sanıyorum..10.pik 12 çatlama 15 gun sonrada adet oluyorum 28.gun sabh adet oluyorum cunkuuu

Tammm canım şimdi saydimmm dediğiniz gibi dogruu. Bana pikten sayacaksin dediler bende 18gun sonra oluyorum sanıyorum..10.pik 12 çatlama 15 gun sonrada adet oluyorum 28.gun sabh adet oluyorum cunkuuu
Yok canım catlayınca oluyor olanlar o yuzden

Eki Görüntüle 3004321 Kızlarrr koşun 34. Günde ne oldu bugün yarın adet olmayı beklerken pik gördüm sanırım ama inanamıyorum bi yanlışlık yoktur inşallah
Bazen adete yakın olabiliyor buna geç döllenme deniliyor çünkü geç bir yumurta oluyor muhtemelen 15 gün sonra bat çünkü 15 atar siz bugün yarın ertesi gün hep değerlendirin sperm ile alakalı bir sorun varsa gün aşırı deneyin ver 17. Gün test yapın inşallah güzel haberler verirsiniz

Himm tammm canim zaten benim Akintimda bitmiyoo. Bende şaşırıyorum. Ozamn 10.gun pik 12.gun çatlama 15gun sonra adet oluyorum . 28.gunum sabh adet günum benim. Bu şekilde dongum 27mi oluyo 28 mi canim

18 gün olsa doktora git derdim herhalde hormonlarda da anlaşılırdı veya kist olurdu bilemiyorum. Maksimum 16 sürer ikinci faz, istisnalar olabiliyor tabiiki ama her ay değil. 7 güne kadar gecikme de normal sayılıyor ama istisna.

Doğru canimm olsa çıkardı zaten yanlış biliyomusummm.bisey daha. Öğrendim teşekürler bide hamile kalabilseydim.

Himm tammm canim zaten benim Akintimda bitmiyoo. Bende şaşırıyorum. Ozamn 10.gun pik 12.gun çatlama 15gun sonra adet oluyorum . 28.gunum sabh adet günum benim. Bu şekilde dongum 27mi oluyo 28 mi canim
Akıntının son günü çatlama, ertesi gün kuruluk veya kremsi akıntı olur yani çatlama geçmiş demektir.

Eğer 12. Gün çatlama ise, ve 28. Gün BAT ise, döngün 27 gün sürüyor.

28. Gün yeni döngünün 1. Günü oluyor.

Tamm anladım canım ozamn dongum 27 çünkü.28.gun sabh adet oluyorummm..

Zaten. Bu hesaba göre canim ikinci fazim 15 gün suruyo yaniii baya normale dondumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…