Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahaha ay çok iyi ya heyecan yaptım beklemiyordum bu kadar koyu olmasını dım tıs dım tıs
Bugünü değerlendir mutlaka canım ilişki sonrası da kalkma uzun süre. yarın tekrar bak eğer çatlama olmazsa havuc ye 3 tane sonra da eşini beklersin hadi bakalım şubatı pozitif kapatacaksın inanıyorum sana

Yaaa inşallah hepimiz öyle kapatalım bugünü Hallederiz inşallah yarına da nasip

Kizlar kan sonucum cikti beta hcg 28 dediler gebelik var mi tecrubelerinize dayanarak yorum rica ediyorumm
Evet 5 üstü gebelik ama sağlıklı bir gebelik mi diye kontrolde olmak için 2 günde bir kan vermen gerekli 2 katına çıkacak beta

Ben 12ye kadar tutamam ki benim ki çalar saat gibi 8-9da mutlaka geliyo eşimin sayısı 79milyon ama ileri hız %10 morfoloji %1 baş anomalisi %60 yapıda sıkıntı var yani o yüzden dediğin gibi keçiboynuzu, arısütü propolis karışımı, başka takviye şeyler de kullanıyoruz. Önümüzdeki ay tekrardan test vericek bakalım inşaAllah biraz düzelme olmuştur eğer yine olmadıysa bize tüp bebek yolları görülür canım

Ay yazdıklarınızı yeni okuyabiliyorum. Ben de geçen ay nerdeyse 5 gün erken regl oldum normalde aşırı düzenlidir. Ve kanama gerçekten baya kısa sürdü. 3 günde bitmişti nerdeyse. Kimyasal olabilir mi bu

Tek bir normal yapıda sperm dahi yeterli canım evet biraz zor ama imkansız değil neticede ya inşallah yarın çift çizgiyi görürüz de hiçbirine gerek kalmaz görmezsek te mücadeleye tam gaz devam

Tek bir normal yapıda sperm dahi yeterli canım evet biraz zor ama imkansız değil neticede ya inşallah yarın çift çizgiyi görürüz de hiçbirine gerek kalmaz görmezsek te mücadeleye tam gaz devam
Oooo hayalet çizgi ekibi organize olmuş Harikasınız kızlar Yarın sizden güzel haberler alıcaz gibi geliyor bana Maviesil23

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…