Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hormonlar bizi ele geciriyor tatlim. Kendini suclama, ama kafani da dagitmaya calis (kendim de yapamiyorum orasi ayri, ama benim vaktim yok yastan dolayi). Yasin genctir diye dusunuyorum. Farkli doktorlarin gorusunu al, elinden geleni yap, tedavini al, sonrasi guzel olacaktir insallah, ben inaniyorum 🌻
Hormonlar olsa dert olmasa dert valla ben 27 yaşındayım işte ilk başta doktora gittim öyle hormonlara ve ultrasonla baktı problem yok bir yıl dene dedi eşimi de gönderdim ona da problem yok dedi ama olmadıkça niye olmuyor diye kendi kendime kafayı yiyorum bazen 🥲
Kendime nisana kadar süre verdim yine olmazsa özele gidip detaylı inceleme yaptıracağım Allah kimseyi bekletmesin 🙏

Ayy evet sen kesinlikle bensin 😂 bu ağlamalar zaten bir regl olduğum gün oluyor iki de böyle arada doluyorum doluyorum sonra saçma sapan şeylere ağlıyorum. Bence bizi bizden başka anlayan yok insanlara göre ya normal geliyor ya da önemsiz basit.. Ne yapalım sabredip dua edeceğiz inşallah bu hallerimize bir gün bizde güleriz 🌸
Canım sabredicez tabiki bizde bununla sınanıyoruz malesef.
eşim ailenin hatta sülalenin tek erkek cocugu herkes bizden her ay bi bebek haberi bekliyor benden daha cok istiyorlar diyebilirim. Düşünüyorum bi bebeğimiz olsa kim bilir nasıl mutlu olurlar nasıl severler bana bile bırakmazlar ailesi, nasıl bir huzurla dolar evimiz her şey yerine oturur tam bir aile oluruz(benim kimsem yok çünkü) hep bunları düşünüp hayal kuruyorum 🤲 rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah hepimize hayırla sağlıcakla

Bak şimdi bi kadın varmış ama doktor falan değil sanırım kadın kendisine gidenlere kist miyom test rahim enfeksiyon ne varsa biliyor ve söylüyormuş neye göre biliyor o kısmı bilmiyorum ve kadın kendisine gelenlere 3 ay garantisi veriyormuş 😃😃😃 en gec 3 ayda olacak cocugun diyormuş tabi sorununa göre şunları al yap vs diyerek bitkisel kürler veriyormuş galiba ters rahimli olanları yada rahim aşağıda yukarda olanları düzeltiyormuş falan 😄 para falan da asla almıyormuş o zaman bu işi niye yapıyor bilmiyorum 😂😃😄 eğer regl olursam onu bi gidip görecem 😄 gelelim akıntıya benimki beyaz renkte ama sulu değil kremsi koyu kıvamlı hatta ama saat bası geliyor o akıntı vucudum akıntı üretiyor resmen😂 sen eve dönerken mutlaka al testi bak sabah yapıyoruz kesin. bence adet olmayacaksın sabah yapıcaz o testi sonucundan emin değilim ama 😃😃
Nerdeymiş o kadın istanbuldaysa ben de gideyim😂 ama benim eşim de sperm problemi var gitsem bana ne yapıcak ki😂 bence senin gitmene gerek kalmıcak ve yarın pozitif sonuç görüceksin akıntında gebelikte görünen akıntı gibi😍 az önce eczaneden aldım canım artı med erken gebelik vardı onu aldım gece kırmızı sürprizi olmazsa 8de testlerimizi tokuşturuyoruz🤣

10778A37-4DA7-47BA-9D56-96CCC569A61E.jpeg
Kızlarrr koşun 34. Günde ne oldu bugün yarın adet olmayı beklerken pik gördüm sanırım ama inanamıyorum bi yanlışlık yoktur inşallah

kımysal dusunme hemen canım tutunma agrısı olabılır, yoksa kımyasalla alakası yok yanı
ınsallaahh vardır ve saglıklıdır, ben aksam yaptıgımda cıkmıstı 1 2 saat ıdrarını tut yaparsanda .
adetın ne zaman ?
İnşallah adetim pazartesi diyelim yumurtlamaya göre biliyorum net tarihini şaşmaz ama 1-2 gün oynuyo kaç gün önce adetine yakın yapmıştın

Nerdeymiş o kadın istanbuldaysa ben de gideyim😂 ama benim eşim de sperm problemi var gitsem bana ne yapıcak ki😂 bence senin gitmene gerek kalmıcak ve yarın pozitif sonuç görüceksin akıntında gebelikte görünen akıntı gibi😍 az önce eczaneden aldım canım artı med erken gebelik vardı onu aldım gece kırmızı sürprizi olmazsa 8de testlerimizi tokuşturuyoruz🤣
Ay ben 8 de kalkamam ki 😃 hastayım malum iş yok gec yatıyor gec kalkıyorum 12 de kalkınca yaparım 😄 kadın bursadaymış canım bende Anadolu yakasındayım ama gidicem umarım gerek kalmaz😃gebelikte akıntı süt kıvamında oluyo falan diyorlar kız seninki daha gebelik belirtisi gibi bence. Bizde ilk 2 yıl sperm sorunuyla uğraştık 4 milyondu eşimin sperm sayısı erkeklerinki bizden daha cabuk düzeliyor canım keçiboynuzu özü yesin bol bol

Bugün evde de yarın gece canlı müzikte olacak ancak gece 3 te onu karşılarsam olabilir 😂
Ay karşıla tabiki uyuma sakın 😂 bizim iğneden sonraki 37. Saat sabahın 5 buçuğuna denk gelmişti saat 5e bir sürü alarm kurup kalkıp gözümüzü ovuştura ovuştura değerlendirmiştik 😂😂😂 zafere giden yolda her şey mübah

Ay karşıla tabiki uyuma sakın 😂 bizim iğneden sonraki 37. Saat sabahın 5 buçuğuna denk gelmişti saat 5e bir sürü alarm kurup kalkıp gözümüzü ovuştura ovuştura değerlendirmiştik 😂😂😂 zafere giden yolda her şey mübah
Hahaha ay çok iyi ya heyecan yaptım beklemiyordum bu kadar koyu olmasını dım tıs dım tıs

X