Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
o ney canım bakamadıları sanırım kandamı bakıyolar
evet canım amh kandan bakılır adetın 3.günü baktırdım ben hep, doktoruna sorabılırsın bazıları adet oncesı sonrarı baktırmıs doktora gore degısıyor sanırım, yumurta rezervıne bakıyorlar

Hayatın zorlukları ne zaman bitiyor ki? Düze çıkılan bi süre var mıdır sence yaşım 36 yaa çok genç sayılmam oğlumu büyütebildiysem ikinci bebeğimi hayli hayli büyütürüm. Oğlumda hayat şartlarım çok zordu, yaşadıklarım çok ağırdı. 4 aylıkken bakıcıya bıraktım, 1,5 yaşında kreşe başladı, sütümğ her gün sağıp kreşe bırakırdım. 12 saat çalışıyordum o kadar süre kreşte kalıyordu el kadar bebek. Gece vardiyalarım olurdu gündüz hiç uyumadan tekrar gece işe giderdim. Ve hep tek başıma büyüttüm. 1,5 yaşındaydı oğlum biz boşandığımzda. Şimdi olsa bu şartları kaldırabilir miydim bilmiyorum ama anne olmak süper güçler veriyor bence (her kadın için geçerli değil tabii) olsun da kuzum her türlü üstesinden geliriz merak etme

saglık ocagına desem bakarmıkı
canım hıc bılmıyorum ben tıp merkezınde , bırde ünv. hastanesınde yaptırmıstım , aıle hekımıne sor ıstersen ama sanırım yapmıyolar, hepsınıde adetın 3.gunu yaptırdım gıttıgınızde doktorunuzdan bılgı alırsınız, yaparlar .

Çalışan annenin büyütmesi daha zor canım. Bende 10 aylıkken bıraktım şanslıydım ki babaanesi baktı..ama yinede ayrılmak zor uykusuz gidiyosun ise. Geliyorsun hiç dinlenmeden yemek as çocuk . Bı yattigimi bı kalktığını bilirim. Allah herkse güç kuvvet versinnn canimm ikinciyede bakarız elbette anneler güçlüdür

Cok guclu bir kadinsin, cok seyin ustesinden gelmissin cnm Yasin da cok cok iyi, kesin olacak diyorum ben ❤ Benimkisi simdiye kadar neden aksiyona gecmedigimle ilgili, gunah cikarma diyelim Ben aralik ayinda aksiyona gectim. Ondan once ne dusunuyordum diye kendimi sorguluyorum, 40, 41 yasinda dogurmak, ne bileyim, ben de cok ince dusunurum, su an bile saglikli bir surec gecirip geciremeyecegimi sorguluyorum. Hemen olacak sandim sanirim ve bi de yaslandigimi farkedemedim herhalde. 3 kardesin en kucugu olunca hic buyumuyorsun herhalde, cunku yaar ilerlese de ben hep en kucugum Zaten insanlar cok gec evleniyor artik bu isler bu yaslar da normal artik diye dusunmus de olabilirim. Benim de hayatim yeni yoluna girdi ama simdi de olmuyor. Tup bebek surecine girmeden dogal yolla olsun diye cabamiz. Ee daha da 3 kez denemis olduk. Bu yasta 3 ayda olmasi anormal olur zaten. Paradokslar, gel-gitler, huniler Zihinimi istikrara ulastirmaliyim, dengem bozuldu 3 ayda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…