Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım daha yeniymişsiniz sen böyle stres yaparsan olmaz ki amaa☹️bizde ilk aylarda olmayınca hemen şüphelendik eşim önce gitti doktora varikosel çıktı ama biz yinede doğal olarak olmasını bekledik bir sene doğal kürler macun lar denedik istersen sen de bir süre doğal yöntemleri dene ama hormonların a baktır önce adetliyken eşinde bir sperm tahlili yaptırsın üroloji ye gidip 😇

Yok gitmedim gitmeyi düşünüyorum ama bu ay reglim düzenli bir problem hissetmiyorum
Gittt canım yinede için daha rahat ederrr.cunku belli bı ay sonra acaba bı sıkıntımı var diyosunn. Bende geçen ay gittim eşim bende hiç i sıkıntı çıkmadı şimdi daha raht bekloyorumm Allah nasip.etmemis daha diyorumm

Kızlar 7sinde olmuştum adeti bugün kesilmiş 🙄normalde 7 gün sürüyor adetim,hem erken oldum hem erken kesildi,normalde 10-11 şubat olmam lazımdı

Canım daha yeniymişsiniz sen böyle stres yaparsan olmaz ki amaa☹️bizde ilk aylarda olmayınca hemen şüphelendik eşim önce gitti doktora varikosel çıktı ama biz yinede doğal olarak olmasını bekledik bir sene doğal kürler macun lar denedik istersen sen de bir süre doğal yöntemleri dene ama hormonların a baktır önce adetliyken eşinde bir sperm tahlili yaptırsın üroloji ye gidip 😇
Çörekotu kürünü yapiyorum bende 3. Ayimdi baska kur denemedim. Öyle mi diyorsunuz sürekli insanlar soruyor daha da strese sokuyorlar 😔

tabıkı artan var 21ı bırak 2.79 ıle artır gebelıgını ogrenıp devam eden var, ınsallaaahhh hayırlısıyla kavusur bebegıne. ama dusende var ınsallaahhhh oyle olmaz
Çok çook teşekkür ederim, 2 gün sonra 89 çıkmış değeri çok sevindik 😊
Geç döllenme sanırım 5 haftaya göre biraz düşük benim bebeğimin kalp durdu sonra kürtaj oldum şimdi tekrar deniyoruz 4 ay oldu 😊
Ahh, sağlıkla tekrarı nasip olsun inşallah 🙏🏽 Yakındır gelişi :)
Benim adetten 4 gün önce 285, adet günü 1000 çıkmıştı. Ama geç döllenme olabilir. Önemli olan düzgün bir şekilde artması
Çok teşekkürler, size de hayırlı olsun :) görünen o ki düzgün artıyor şimdilik 😊

Gittt canım yinede için daha rahat ederrr.cunku belli bı ay sonra acaba bı sıkıntımı var diyosunn. Bende geçen ay gittim eşim bende hiç i sıkıntı çıkmadı şimdi daha raht bekloyorumm Allah nasip.etmemis daha diyorumm
Adetliyken mi gitmem gerekiyor

Kızlar merhaba
Ben bu ay yumurtlama akıntısı görmedim. Takvime göre bugün yumurtlama ama bugün sol kasığımda kelebek çırpıntısı gibi değişik bi his oldu. Ondan sonra da yaklaşık 2 saattir. Sol kasığımda sanki kas yırtılmış gibi bi sızı var. Neler oluyor acaba

Çörekotu kürünü yapiyorum bende 3. Ayimdi baska kur denemedim. Öyle mi diyorsunuz sürekli insanlar soruyor daha da strese sokuyorlar 😔
Canım gerekirse insanlara daha düşünmüyoruz erken diyin biz öyle yaptık çokta rahat ettik sadece birinci derecede aile bildi sorunumuzu o kadar ha yine konuşuyor lar işte zaman geçmeden yapın felan diye ama en azından çok sık boğaz etmiyorlar niye olmuyor felan diye kürleri yaparken dikkat et kuzum hormonların a da baktır arada sırada inşallah en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlat sahibi oluruz hep birlikte 🙏❤️😍🤰

Cnm ya ben de 39 yasindayim. Ozelden yazmayi bilemedim. Bizim icin umut var mi, yoksa bosa mi kurek cekiyoruz. Benim amh 0.63 fsh 11,40. Senin degerlerin nasil, dr. Ne diyor, ozelden yazabilir misin.
Hiç öyle düşünmeyin canım. Rabbim nasip ettiyse mutlaka olacaktır. Benimde yaşım 37 ve ilk çocuğum olacak. İlkinde maalesef kürtaj olmak zorunda kaldım. Rabbim inşallah hepimize hamile kalıp sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder.

Benimde arkadaşlarımın ya bebeği oldu ya da hamileler dün arkadaşımın kızı olacağını öğrendim onun adına sevindim tabi ki de ama sonra küçücük bir olay oldu istemsizce ağlamaya başladım. Sebebi o küçük olay değildi hamile olmasını kıskanmakta değildi. Benim olmadığı için yaşadığım o üzüntüydü. Artık son zamanlarda en küçük şeye bile ağlar oldum bazen beklemeye bile dayanamıyorum. Daha regl 6 gün var yine olmamıştır diye bile üzülüyorum
Seni o kadar iyi anlıyorum ki bi keresinde evimde misafirler vardı ve onun oğlu olmuş şunun kızı olmuş bahsetti durdular onlar gittikten sonra mutfaga girdiğimde elimden tabak düşmüştü ve kırılmıştı saatlerce ağlamıştım eşim bir tabak için mi ağlıyorsun diye dalga geçmişti hala gecer 😃 bilmiyor ki içimde kopan fırtınayı. Olsun be gülüm ben inanıyorum Rabbim bize en güzel şekliyle nasip edecek inanıyorum 🤲❤️

X