Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar günaydın herkese hayirki gunler bugün doktora gittim muane etti yumurtaliklarin iyi ama ben birden kilo aldim kixlar 65 68 den 88 e yukseldim 9 ayda ama birden aldim polistik overmi ne varmis az ondan vecikiyorsun dedi cogaldikca yani kilo aldikca dedi cogalir zorlasir bebek olayi dedi

Tam ağlayacak gibi olurken yine yarıldım ben oraya bi ayağımı attım ya, ama isim yazdırmak için regli bekliyorum tabii ki. Valla kuzum duruma bakılırsa ben de hamile kalamıyorum, kalsam da sağlıklı ilerleyemiyor ama Allah büyük olacak eminim çok güzel bi zamanda gelecek minnoşlar
Burdayız tatlım kanımızın son damlasına kadar savaşıyoruz

Bebeklerimiz zamanını bekliyordur canım inşallah en yakın zamanda alırsıın o müjdeli haberi ki bana göre regl gelmeden hep bir ümit vardır. Biz biraz aceleceyiz test işleri için. Yoksa inşallah önümüzde ki ay güzel haberi alırsın

Evet kuzum doğru bende öyleyim ben üç buçuk yılda yavaş yavaş yükledim 60 tan 77 çıktım şimdi de veremiyorum diyet yapamıyorum spor yapasım yok aslında kilo versem çok iyi olacak ta

Amh ne oluyor acaba ben sürekli kontrolle gidiyorum ama o değere asla bakılmadı
Yumurtalik rezervi değerini yumurtlamaya ilgili olan çok önemli bi deger canım. Ameliyat öncesi ve sonrası mutlaka bakilmadi gerekir ve bakılmıyor diye düşünüyorum. En azından öncesi mutlaka bakılmıyor çünkü amh değeri düşük olan kişilere ameliau önerilmez. Kist ameliyatı yumurtaliklara zarar verebilir ve rezervini düşürebilir istersen bı amhye bakit canim

Öncesi mutlaka bakılmstir diye yazacaktım canım yanlış olmua

Evvet canim pcoladda zayıflayın diyolar. Diyete gör hemen istersen hafif sporlar yapabilirsin

Dimi zaten diyeye girmistim ben 2 haftadir 2 3 kilo verdim varmi tabsiyeniz kızlar
Canım ben yazın kendim diye yapmıştık.ozellik yoğurt semizotu çok yemiştim.limonlu maydonuz suyu yapıp onu içtim. Bide happy walk var internette böyle hafifle başlıyorsun çok kolay evde yapılacak hareketler gosteriyo üç ayda onu yapmsitim

Kızlar partalina_ R Random3 bende dün gece durduk yere yine hamile değilim diye tribe girdim gözüme uyku girmedi en son baktığımda saat 4tü süreç cok yorucu yıpratıcı bazen hiç olmayacakmış gibi geliyo insana.sizin hiç var mı cocuğunuz bilmiyorum ama ben hiç tatmadığım evlat kokusuna özlem duyuyorum Rabbim en güzel şekilde verecektir bize de buna inanıyorum

Merhaba hoşgeldin bacım
Rabbim en kısa zamanda nasib etsin isnhaAllah.. bazen böyle oluyor sebebsiz infertilite ama asla olmayacak diye birşey yok zamanı gelmemiş şimdiye kadar hepsi bu Nasibinde İnshaAllah yakındır..
Hoş buldum canım çatlatma iğnesinden 30 saat sonra ilşki oldu ama doktorum saat vermedi şu saat olsun demedi iğneden sonraki üç gün üst üste ilşki olsun dedi yani iğneyi yaptığım gün ilşki olmadı 2. Kullanmışım klomen ve çatlatma iğnesi ilkinde 3 tane kist yapmıştı

Ahh cnm ya, reglin gelsin rahatlarsin biraz. Ben de 2gundur yataktan cikmiyorum neredeyse. Ama adet oncesi baya depresif oluyorum, gelince zihnim daha temiz oluyor, biraz atiyorum. Benim kuzuyu aksam yatirirken aglamakli oldu kardesim olsun cok istiyorum diye. Ben de istiyoruz annecim ama gelmeye de bilir, Allah bilir. Napalim cok sukur sagligimiz yerinde, guzel bir aileyiz, annen baban basinda dedim daha cok uzuldu. Siz olmasaniz naparim diye. Aileden uzakta oldugumuz icin ozellikle pandemi doneminde yalnizlik duygusuna kapildi. Bizi kaybetmekten cok koruyor. Cuma el mahkum doktor kontrolune gidecegim, tedavi almayi dusunmuyorum birkac ay, kendi haline birakacagim. Yine de baska bir doktorun fikrini alayim bakalim. Bana kalsa tamamen bu isi rafa kaldirip onume bakmak istiyorum

Elimizden geleni yapiyoruz, gerisi tevekkul, olacaktir insallah, moralini bozma ❤❤❤ Buradaki herkes icin diliyorum

Benimde arkadaşlarımın ya bebeği oldu ya da hamileler dün arkadaşımın kızı olacağını öğrendim onun adına sevindim tabi ki de ama sonra küçücük bir olay oldu istemsizce ağlamaya başladım. Sebebi o küçük olay değildi hamile olmasını kıskanmakta değildi. Benim olmadığı için yaşadığım o üzüntüydü. Artık son zamanlarda en küçük şeye bile ağlar oldum bazen beklemeye bile dayanamıyorum. Daha regl 6 gün var yine olmamıştır diye bile üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…