Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benide ekleyebilir misiniz ?Bat 18şubat ilk deneme inşallah olur sağlıcakla .östrojen değerim düşüktü yaş 33 çocuğum olmaz psikolojisine girmiştim ilk denemeden sınra bi umut kapladı içimi inşallah güzel haberler alırım ve herkeS alır

Aynen öyle ölsen yüzüne bakmazlar pislerr

Kızlar beni de gaza getirdiniz sabah siz yapacaksanız bende yapıcam test benim memitolarda cok hassas sağ tarafıma da ara ara ağrılar giriyor kovidi unuttum buna konsantreyim şuan partalina_ @Random33
Ben bu aksam geç vakite kadar çalışacağım, o yüzden sabah da geç kalkarım ben test yaptığımda herkesin sonucları çıkar gibi sanki.. ayy benim regl öncesi gibi ince ince basınçlı bir ağrı başladı karnımın altında yaa

Canım benim bildiğim yumurtlamaya göre adet olunur ama ben kendimde bile hiç takib etmedim açıkçası sen normal takribi ne zaman oluyorsan yine onu baz al bence

Boşuna vizzzzz vizzzzz arı demiyorsun işte arı gibi çalışıyorsun sende demekkk
iyyyyy igrenccc espirim bu saatte olmadı

Valla bende eşimin emekli olmasını bekleyeceğim çünkü ben Tr çok seviyorum herşeyiyle ama burada doğmuş büyümüş iş hayatı eğitim hepsi buradan geçmiş olunca emekliliği beklemek gerekti oda Tr görünce hele birde Antalya’yı ah bir ekmekli olsam diyip duruyor İnşallah bizde döneriz.bu arada vize müdürlüğü nerede yaptın almanyada mı vize deyince içim sızladı biz ocakta başvurduk 4 ocakta 14 ekimde gelebildim.zor bir işmiş seninkisi

Hemen umutsuzluk etmek yok öyle östrojen yükselten yiyecekler yiyebilirsin dengede kalmak şartıyla bu arada östrojen düşükse pco falan var mı sende

Normalde bat tarihim 11 şubattı fakat ben 7sinde oldum ve şuan sanki parça düştü gibi,kanamamda fazla dün gece ağrımda aşırı fazlaydı,ne oluyor ya yinebir kimyasal vakasımı yaşıyorum yoksa

Normalde bat tarihim 11 şubattı fakat ben 7sinde oldum ve şuan sanki parça düştü gibi,kanamamda fazla dün gece ağrımda aşırı fazlaydı,ne oluyor ya yinebir kimyasal vakasımı yaşıyorum yoksa
Buyuk ihtimalle olabilir canim.. sen böyle erkenden olurmusun normalde?

Valla kuzum marka ismini hatırlamıyorum ben de burada gördüm tipinden ayırt ediyorum. Başka marka aynı tip varsa onu bilmiyorum beğenilmeyen hep bu mavilerdi.
Öncelikle hayırlı olsun sağlıkla devam etsin. O değere çok takılma 1 gün önce sonra yerleşme bile farkediyor. Zaten kese görüldugü zaman tam saptanıyor hafta
Canım benim de öyle oldu 2 gecedir uyuyamadım hele dün sanki vücuduma piton sarılmış gibiydi. Bence kimyasal sonrası bir resetlenme geldi bize rahim falan kendini hazırladı ama olmadı kimyasalda kanama çok kısa sürüyor erken biterse anlarsın zaten
Bende 3 gündür gerilim tipi baş ağrısı var şakak kısmından giren ve kafamı kemiren sağ gözüme kulağıma vuruyor resmen...ağrı kesici kullanıyorum sürekli yumurtlama tarihimi oteleyebilir belki bu ay ovulasyon takibi yapacağım o zaman belli olur

Buyuk ihtimalle olabilir canim.. sen böyle erkenden olurmusun normalde?
Yani şöyle söyleyeyim Ağustos Eylül 11inde oldum,Ekim 13,kasım15,aralık12,şubat11, Ekim ayında yeni evlenmiştim ondan sonra biraz ileriye atmalar oldu Aralık ayında ilk gebeliğimi kimyasal geçirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…