Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
YouTube da bir doktorun yöntemi adet bittinten sonra ilişki günlerini belirliyor. 3-2-2-3 günlerde ilişki oluyor.
Bu yöntemi bende duydum hocayıda takip ediyorum hatta bebeğimin kalp atışı ritimsiz olduğunda dm attım sağolsun cevap da verdi düzelir dedi sonra kalp atışı durunca adama gıcık oldum sanki onun suçu suçlayacak birilerini arıyoruz ya o dönem neyse nasıl oluyor bu canım açar mısın biraz 3 gün ilişki 2 gün bekleme mi ?

Aslında ben de yaşa bakıyorlar sanıyordum, özellikle tüp bebekte. Direk bir tüp bebek merkezine başvuramaz mısınız? Sonuçta onlar daha ayrıntılı testler yapıyorlar
Burada ev doktorunu atlayıp başka Dr gidemiyorsun tüp içinde kadın doktorun yönlendirme yapmış olmalı kişinin isteğini değil bildiklerini dikkate alıyorlar kural böyle

Şöyle oluyor 1 Şubat'ta adet oldun diyelim ve 6. Sında bitti sen 6 sında ilişki oluyor 3 gün sonra tekrar ilişki oluyor 9. Günün akşamı da ilişki olacak sonra 11. Gün 13. Gün ve 16. Günde iliski olacak .. bu ay bunu deneyeyim diyorum

İlişki sonrası sol kasığıma bi ağrı girdi ve şu an topallayarak yürüyorum arkadaşlar daha önce yaşayan var mı kist ya da enfeksiyon olabilir mi

Canim ben 2 kere gittim 3. De evimde beklemiştim 2 ay. Bu 4. Gidisiydi hemen gelmesi bir oldu kolunu kırınca ama ben yine evde kalacaktım.
Ben gittiğimde hep annemde kaldım kayinvalidemlerde kalmadım çünkü sonuçta tek başımayım hadi çocuk falan olsa neyse görseler diyicem ama kendim rahatsız oluyorum zaten. Hem annem tek başına yasiyor o yüzden daha iyi oluyor bana kadın yalnız kalmasın istiyorum. Buna problem oluşturan olmadı canım ama bazı kişilerin eşleri falan illa annemde de kalacaksın diyormuş, eger eşin öyle bi problem yaratmıyorsa veya karşı taraf kendi ailende kalırsın. Ama 1 sene uzun bi zaman eğer birbirlerine yakınlarsa aileler arada onlara da gidersin bi kaç günlüğüne

Yani Turkiyede imkanlar kotu ama hastane iyi ordada tam tersi bazi seylerden odun veriyor insan mecbur ama asiri sacma olay orda hastane olaylari sonucta avrupa yani ozgurluk vsvsye gelince atip tutuyorlr bu konuda ülkemin gozunu seveyim bnm icin onemli hasteneye kafam esince gidebilmek baska ulkede yasayamam :)))

Okumaya başlarken umut dolu şeyler yazdın sandım ama sonunu dış gebeliğe bağladın yaaa korkma kuzum korkma.. güzel şeylerin hayalini kur

Hanimlar hepinize iyi akşamlar bata 3 gün kaldi ama belimde ve kasıklarımda ağrı var ve şiddetli saha önce böyle erken olmazdı soğuk mu aldim gebelik mi sizce

Valla öylee bende yurtdışında yaşıyordum evlenip istanbula geldim şuan ailemin yanına ziyarete geldim adetim gecikti kafama göre gidipte test veremiyorum Türkiye bu anlamda daha iyi rahatsızlandığında acile gidip serum yapıyorlar ama burda acile kabul bile etmezler

Valla imkanlarında güzel ülkemin kız ben ev taşıyorum kurallardan canımız çıktı parası olmayan ne yapacak bilmiyorum.eşyalar desen 3 ay sonra geliyor Türkiye’de bunu hiç yaşamadım.akıl alır gibi değil İnan ki.imkan dediğini kepçeyle verip başka yerden kazanla alıyor burası ama kimse gık demiyor biz kadar özgür değiller ki deseler ne olacak burunlarından gelir düşün artık yani

Sen nerde yaşıyorsunn kuzum

Hanimlar hepinize iyi akşamlar bata 3 gün kaldi ama belimde ve kasıklarımda ağrı var ve şiddetli saha önce böyle erken olmazdı soğuk mu aldim gebelik mi sizce
Yarin sabah test yapin, aramiza katilin, 3 gun kalmis artik cikar. Cikmazsa sonraki gun tekrar yaparsiniz. Biz oyle yapiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…