Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok olmam erkenden ilk defa oldum
Hmm anladım canım..olsun kimyasala bukadar üzülmeyin sonuçta daha birşey oluşmadan gidiyor vücut tan çünkü eksik oluyor bir sorum oluyor bu bir Allah'ın lütfu bence.. kimse sağlıksız veya sakat veya çok sorunlu çocuğu olsun istemez sonuçta çok yorucu bir ömür olur.. Rabbim korusun.. İnshaAllah bu ayın sonunda tekrar hamile kalırsın sağlıklı bir şekilde

Aralık ayında kimyasal geçirdim benim normal adet gibi 7 gün sürmüştü

İnşallah canım ama Aralık ayındada kimyasal geçirdim o zaman kan tahlilinde öğrenmiştim şans eseri hamileliği ve ilkti

Aralık ayında kimyasal geçirdim benim normal adet gibi 7 gün sürmüştü
4 gün den fazlaysa doktora danışın diye okumuştum,normal degil diyorlar. benim de hep en çok 4 sürdü kimyasallarda hele geçen ay 3 günde bitti...farklı olan da olabilir tabi benim başıma gelmeyince sormadım doktora

Bittiği gün doktora gitmiştim herşey yolunda demişti kan tahlili vs falan bile istememişti

@hope2022 kızlar bolca c, d, çinko, coraspin falan takviye alıyorsunuz di mi.. hepsi gebelik için de faydalı
Canım coraspin almadım hiç kivi yiyorum bol bol kan sulandırma özelliği olduğu için bunun yanısıra duphaston ve folik asiti de bıraktım kovid olunca. folik asiti içsem mi acaba bu arada ben bol bol c vitamini alıyorum yoğurt yiyorum sen neler yapıyorsun H hope
Bende hafif ishal var genelde regl olacağım günü ishal olur. karnımda da fena halde ağrı var bende regl olacakmışım gibi hissediyorum bende gec kalkarım malum hastayım uyudukça uyuyorum uyanınca yaparım

Çol fazla kendini dinleme canım, belirtiler hastalıklar birbirine karışacak.. o ishali de büyük ihtimal yediğin içtiğin c vitamini fazlalığı yapıyordur.. sen dinlenmene bak

Çol fazla kendini dinleme canım, belirtiler hastalıklar birbirine karışacak.. o ishali de büyük ihtimal yediğin içtiğin c vitamini fazlalığı yapıyordur.. sen dinlenmene bak
Sorma kovidle gebelik belirtileri meğerse ne cok benziyormuş birbirine ağızda metalik tat mide bulantısı karın ağrısı bel sırt agrısı daha bi sürü sayabilirim yarın belli olur inşallah haber vericem

Kız iyiki kacmissin bak hahaha bende hayatta yüzüne bakmam Almanya'nın
Canlar valla bende şaşırıyorum sorup duruyorum bu neden böyle şu neden böyle kimse sorgulamıyor bile biz alışmışız Tr de herşeyi sorgulamaya şimdi burada insanlara siz kendinizi Özgür mü zannediyorsunuz diyorum polis demek sıkıntı demek başına bir iş gelince biz gidip direk şikayet ediyoruz vs burada şikayet etmeye korkuyorlar insanlar polisle işim olmasın diyorlar ne garip

Şey bunu ben yazmadım ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…