Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım seni çok iyi anlıyorum😔 yani doktorlar ne diyor bunun için, sebebi neymiş kimyasal gebeligin
Doktora gitmedim canım ama internetten araştırdığım ve burdaki kızlardan öğrendiğim kadarıyla vücut kendini gebeliğe hazırlıyo ama bebek tutunamıyo. Beslenme, stres vs etkiliyo özellikle

Eklentiler

• IMG_20220208_143253.jpg
    IMG_20220208_143253.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20220208_143249.jpg
    IMG_20220208_143249.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 42
Valla imkanlarında güzel ülkemin kız ben ev taşıyorum kurallardan canımız çıktı parası olmayan ne yapacak bilmiyorum.eşyalar desen 3 ay sonra geliyor Türkiye’de bunu hiç yaşamadım.akıl alır gibi değil İnan ki.imkan dediğini kepçeyle verip başka yerden kazanla alıyor burası ama kimse gık demiyor biz kadar özgür değiller ki deseler ne olacak burunlarından gelir düşün artık yani
Aynen cnm biliyorum yillarca Vize mudurlugu yaptim maalesef milletin abarttigi kadr yurtdisi super degil tabiki bizdenniyi syleri vr ama bn ulkemi tercih ederm rahatm en azindan almanya gibi diktator hersy orasi zaten tam kuralci ama napcan gittiniz demek var bildiginiz bn terketmem ulkemi ya illede vatanim illede vatanm :))

Kızlar beni de gaza getirdiniz sabah siz yapacaksanız bende yapıcam test 😃 benim memitolarda cok hassas sağ tarafıma da ara ara ağrılar giriyor kovidi unuttum buna konsantreyim şuan partalina_ partalina_ R Random3
Aynen bütün organlar kendini hazırladı, beyin belirtilere kitlendi hep birlikte sabahı bekliyoruz 💪😁 hazır mıyız hamile arı 🤣

Kizlar selam ben 28. Gunde catlama gordum normalde 33 gunde bir regl olurum smdi adetim gec yumurtlamadan dolayi gecmi gelir yani illa catlamadan 14 gun sonra flanmi adet olunuyor yoksa normal zamanda mi adet gorurum
Pco var ama adetm prolaktin ilaci kllandgmdn duzenli oluor

hope2022 hope2022 kızlar bolca c, d, çinko, coraspin falan takviye alıyorsunuz di mi.. hepsi gebelik için de faydalı 🤗
Canım coraspin almadım hiç kivi yiyorum bol bol kan sulandırma özelliği olduğu için bunun yanısıra duphaston ve folik asiti de bıraktım kovid olunca. folik asiti içsem mi acaba bu arada ben bol bol c vitamini alıyorum yoğurt yiyorum sen neler yapıyorsun hope2022 hope2022

Valla öylee bende yurtdışında yaşıyordum evlenip istanbula geldim şuan ailemin yanına ziyarete geldim adetim gecikti kafama göre gidipte test veremiyorum 😂 Türkiye bu anlamda daha iyi rahatsızlandığında acile gidip serum yapıyorlar ama burda acile kabul bile etmezler
Aynen cnm oyuzden hastane isleri icin hep yurtdisindan geliorlr ozellikle tup bebek ve goz ameliytlri uzerine ck tercih ediliyoruz
Bari insallah bunun da icine etmezler zamanla avrupai olcaz diye :)) bikere yurt disinda su bile yk icmelik allahim suya hasret kalmstm gözünü seveym ulkemin 🙃hayirladm bak o yillri bidha gidersm bolbol su goturcm yanima :)))

Merhaba kızlar iki senedir çocuk istiyoruz olmuyor hsg çekildim eşim testler verdi hiçbir sorun yok deniliyor ama olmuyor bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum dün iğnenin olduğu gün ilişki olmadı kaçırmamışımdır dimi çatlamayı
Merhaba hoşgeldin bacım😊
Rabbim en kısa zamanda nasib etsin isnhaAllah.. bazen böyle oluyor sebebsiz infertilite ama asla olmayacak diye birşey yok zamanı gelmemiş şimdiye kadar hepsi bu Nasibimde İnshaAllah yakındır..

Catlamadan birgün önce iliski olduysa yine şansın var ama yinede devam et değerlendirmeye

Kızlar merhaba bat 6 şubattı ben hala adet olmadım. Dün test yaptım negatif. Bu ay korona oldum o yüzdendir die düşünüyorum . Gebelik olup idrarda gecikmeye rağmen çıkmamış olabilir mi? Bütün regl belirtileri var kendi yok
Böyle okadar çok hikaye varki.. olabilir binbir sebebten idrar da cikamaya bilir.. adet olmazsan kan ver bence

Doktorum omega3 -d bit-k vit- cinko verdi b12 de vermisti ama tahlilde yuksek cikinca braktm bu ay gec yuktladm ama ilk defa ovulasyonda asiri koyu yumrtlama gordum
Yazdığım mesajdaki arkadaşlar covid 😁 aman yanlış bişey yazmak istemem çünkü 😇
Gerçi gebeliğe hazırlıkta da bolca vitamin omega ve folik asit veriyor doktorlar. Ben böyle içinde herşey olan bir multivitamin içiyorum, dışarıdan estra da d vitamini ve omega3 alıyorum.. inşallah hepsi işe yarar kuzum 🙏🏼🙏🏼

Kız olsa evdeki testte çıkmaz mı 😅
Çikmaaaaaaaaaz :mad:çıkmayabilir datlum.. idrar testlerine güvenim çok yok.. testlerin hasasliklari belirsiz bir sebebten idrara yansimayişi zarti zurtu.. çıkmayabiliyor.. kan testi bile bazen erken olunca çıkmıyor.. sen daha bugün adet günü. Bir gecikmedinki

X