Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım seni çok iyi anlıyorum yani doktorlar ne diyor bunun için, sebebi neymiş kimyasal gebeligin
Doktora gitmedim canım ama internetten araştırdığım ve burdaki kızlardan öğrendiğim kadarıyla vücut kendini gebeliğe hazırlıyo ama bebek tutunamıyo. Beslenme, stres vs etkiliyo özellikle

Aynen cnm biliyorum yillarca Vize mudurlugu yaptim maalesef milletin abarttigi kadr yurtdisi super degil tabiki bizdenniyi syleri vr ama bn ulkemi tercih ederm rahatm en azindan almanya gibi diktator hersy orasi zaten tam kuralci ama napcan gittiniz demek var bildiginiz bn terketmem ulkemi ya illede vatanim illede vatanm :))

Kızlar beni de gaza getirdiniz sabah siz yapacaksanız bende yapıcam test benim memitolarda cok hassas sağ tarafıma da ara ara ağrılar giriyor kovidi unuttum buna konsantreyim şuan partalina_ R Random3
Aynen bütün organlar kendini hazırladı, beyin belirtilere kitlendi hep birlikte sabahı bekliyoruz hazır mıyız hamile arı

Kizlar selam ben 28. Gunde catlama gordum normalde 33 gunde bir regl olurum smdi adetim gec yumurtlamadan dolayi gecmi gelir yani illa catlamadan 14 gun sonra flanmi adet olunuyor yoksa normal zamanda mi adet gorurum
Pco var ama adetm prolaktin ilaci kllandgmdn duzenli oluor

hope2022 kızlar bolca c, d, çinko, coraspin falan takviye alıyorsunuz di mi.. hepsi gebelik için de faydalı
Canım coraspin almadım hiç kivi yiyorum bol bol kan sulandırma özelliği olduğu için bunun yanısıra duphaston ve folik asiti de bıraktım kovid olunca. folik asiti içsem mi acaba bu arada ben bol bol c vitamini alıyorum yoğurt yiyorum sen neler yapıyorsun hope2022

Aynen cnm oyuzden hastane isleri icin hep yurtdisindan geliorlr ozellikle tup bebek ve goz ameliytlri uzerine ck tercih ediliyoruz
Bari insallah bunun da icine etmezler zamanla avrupai olcaz diye :)) bikere yurt disinda su bile yk icmelik allahim suya hasret kalmstm gözünü seveym ulkemin hayirladm bak o yillri bidha gidersm bolbol su goturcm yanima :)))

Merhaba hoşgeldin bacım
Rabbim en kısa zamanda nasib etsin isnhaAllah.. bazen böyle oluyor sebebsiz infertilite ama asla olmayacak diye birşey yok zamanı gelmemiş şimdiye kadar hepsi bu Nasibimde İnshaAllah yakındır..

Catlamadan birgün önce iliski olduysa yine şansın var ama yinede devam et değerlendirmeye

Böyle okadar çok hikaye varki.. olabilir binbir sebebten idrar da cikamaya bilir.. adet olmazsan kan ver bence

Doktorum omega3 -d bit-k vit- cinko verdi b12 de vermisti ama tahlilde yuksek cikinca braktm bu ay gec yuktladm ama ilk defa ovulasyonda asiri koyu yumrtlama gordum
Yazdığım mesajdaki arkadaşlar covid aman yanlış bişey yazmak istemem çünkü
Gerçi gebeliğe hazırlıkta da bolca vitamin omega ve folik asit veriyor doktorlar. Ben böyle içinde herşey olan bir multivitamin içiyorum, dışarıdan estra da d vitamini ve omega3 alıyorum.. inşallah hepsi işe yarar kuzum

Kız olsa evdeki testte çıkmaz mı
Çikmaaaaaaaaaz çıkmayabilir datlum.. idrar testlerine güvenim çok yok.. testlerin hasasliklari belirsiz bir sebebten idrara yansimayişi zarti zurtu.. çıkmayabiliyor.. kan testi bile bazen erken olunca çıkmıyor.. sen daha bugün adet günü. Bir gecikmedinki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…