Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimde hadi gidelim die söylenip duruyor ama yine negatif görecem die çok korkuyorum.herkesin 20-30 ken bile evde testte çıkıyor olsa bende de çıkardı
Tatlım böyle kendini yiyip bitirmenden daha kötü olamaz. Negatif olsa bile belirsizlikten iyidir, en azından o küçük umut bile içini kemirmez. En kötüsü bu olur. Tabii inşallah iyi ihtimal olur
İnternetten de hiç söylemedim dur haklısın veriyim şimdi. Siz Laboquick diye test markasını konusuyordunuz ondan mı söylüyüm
Evet kuzum laboquick kaset test yanıltmıyor

Bende ki tüm belirtiler sende var sen en temizi kan tahlili yaptır . Benim kafa yerinde değil zaten. Seni de yanıma kalayım :) yarın akşama kan sonucunu bekliyorum

Kızlar adetimin 9. Günü bugün ve şeffaf belirgin bir akıntım ve sağ kaşık ağrım var ama ovu testi yok bu ay MFK YÖNTEMİ uygulayacağım bakalım. 3 gün önce ilişki oldu bugün olacak sonra da gün aşırı devam edeceğim. Bu ay da böyle olsun dedim sizlerde ne var ne yok erken yumurtlayan var mı benim gibi?

Hcg canım 379 çıktı sanırım 4 haftalik . Test yaptır derim . En azından kafan rahatlar. Ben test yaptırdım rahatladım:) insan anlıyor. Bir hafta mide bulantısı olunca ona yordum zTen
Hayırlı olsun bebeğiniz ben size birşey sormak istiyorum ilişki hergun mu oldu yoksa gün aşırı mi? Yumurtlama takibi yaptiniz mi?

Mfk nedir acaba

Hayırlı olsun bebeğiniz ben size birşey sormak istiyorum ilişki hergun mu oldu yoksa gün aşırı mi? Yumurtlama takibi yaptiniz mi?
Çok yaptığımı söyleyemem ama bu ay en azından dikkat ettim. Şansımı kaybetmim diye de herhangi ilişkiye girdim. Ama garip olan 379 4hafta ise adet haftama denk geliyor acaba 3haftalik mi en azından adet sonrası olur. Ama bu sefer de 14. Gün işi yalan oluyor.

Geçmiş olsun canım eşin görevdeyken kendi ailene mi gidiyordun yoksa eşinin ailesine mi? Şimdi eşim askeri kazanırsa 1 yıl eğitim olacak o sürede ben memlekette kalıcam ama kaynanam kayınpederim çok iyiler ama yinede orda tek kalma fikri beni geriyor ya. İki buçuk yıllık evliyim ama en fazla 1 ay kalmışımdır orda alışamadım hiç.
36 saat geçmedi de bakalım inş olur Allah hepimizin yardımcısı olsun canım
Amin canım

Canım yumurtlama farklı zamanlarda olabiliyor bir doktor her ay değişiyor bazı aylar yumurtlamıyorsunuz bile demişti

Ortalama hangi günlerde yumurtlama oldu? Siz hangi günleri değerlendirdiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…