Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dış gebelik 4./5. Haftalarda belirti yapmaz diye biliyorum
Yapıyor.arkadaşım oldu.daha evde test yapmadın evde iş yaparken bile tezgaha sağ kasığı değse sert sert bi anda acıyo derdi zaten öyle şüphelenip test yapmıştı hamile olduğunu anlamıştı sonra dış gebelik olduğunu öğrendi ameliyat oldu

Yaa hani Çarşamba günü test yapacak bir sürü kişi vardı, hatırlatın kendinizi yarın sabah kim test yapacak?

14 şubata kadar karantinadayım ve evde gebelik testi yok sevgililer gününde hamilelik süprizi yapacaz diye adama covid süprizi yaptım sabahtan beri ne yedireceğini şaşırdı

11 gün geçmiş en erken 14. Gün sağlıklıdır hatta 17. Gün daha iyi derler tabi erken öğrenen oluyor tabiki ama biliyoruz ki sonra kimyasal falan olduğunda üzüntü oluyor ve bu yüzden bence en erken 14 yada 17 de bakılmalı daha erken olduğu için negatif te olsa pozitifte olsa takılma akışa bırak birde belirtiler çok.

Tatlım sen kan versen yaa, cidden farklı bişey gibi yani belki daha testte çıkacak kadar yüksek değildir değerin

Evet canım daha önce asla olmayan bu ay olan belirtiler kafamı karıştırıyor.ister istemez test yapıyorum

Tatlım sen kan versen yaa, cidden farklı bişey gibi yani belki daha testte çıkacak kadar yüksek değildir değerin
Eşimde hadi gidelim die söylenip duruyor ama yine negatif görecem die çok korkuyorum.herkesin 20-30 ken bile evde testte çıkıyor olsa bende de çıkardı

@dceke kız tatlım benim belirtiler coştu bak diyim sana göğüslerimde sızlamalar başladı. Bak ben hamile değilsem çok fena küserim söyliyim
Ben de fena tirsmaya basladim ya, bu silik cizgi olayi cok karisik. Eski sayfalardan okuyup duruyorum sabahtan beri. Korkunun ecele faydasi yok da, cikmazsa ben de cok pis bozulacagim

Valla 2-3 gündür bende senin gibiyim bugün adet günüm test yaptım negatif.hala birseyler oluyor varsa da çıkardı ama sağ tarafta olan batmalar ani ağrılar benime dış gebelikten korkutuyor
Kan testi versene canım bi. Belki geç döllenmedir idrar testine çıkmıyordur. Kan testinde çıkar değerin Allah korusun korktuğun gibi dış gebelikse bile erkenden önlemi alınır

Bana da doktorum aynısını söyledi. Sakın ovulasyon testi yaparak kendini strese sokma doğal yaşam tarzınıza devam edin bir sorun yoksa 6 ay içinde mutlaka olacaktır olmazsa kontrole gelin dedi.
Benimkinde öyle dedi canim zaten tutar dedi. Ben zaten ovulasyonla çok streslendim hiç bana göre degill

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…