Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kan testi versene canım bi. Belki geç döllenmedir idrar testine çıkmıyordur. Kan testinde çıkar değerin Allah korusun korktuğun gibi dış gebelikse bile erkenden önlemi alınır
Başıma bi o gelmedi oda gelirse Allah korusun bu sefer daha da sinirlerim bozulur.canım geç döllenmede olsa testte çıkmaz mı son ilişki üzerine bugün 12- yada 13 gün olması lazım.herkesin 20-30 olsa bile testte çıkıyo ne biliyim

İnşallah.ne biliyim herşeye kesin gözle bakıp emin konuşunca sordum 😅
Öyle olunca çocuksuz mu sandın yani? 😂😂😂
Bu konulara çok ilgiliyim, araştırmayı ve yaşanmışlık hikayeleri dinlemeyi/okumayı çok seviyorum. Emin olduğum için kesin konuşuyorum. Rahatsız olduysan birbirimizi göz ardı edelim :KK51:

Kan testi versene canım bi. Belki geç döllenmedir idrar testine çıkmıyordur. Kan testinde çıkar değerin Allah korusun korktuğun gibi dış gebelikse bile erkenden önlemi alınır
2 gün önce de sabah uyandım kasıklarımda ılık ılık bi ağrı sıcaklık sanki bi iki saatte adet olacak gibiydim yine hamile değilim die canım sıkıldı ama şimdi hiç adet belirtim bile yok bitti

Öyle olunca çocuksuz mu sandın yani? 😂😂😂
Bu konulara çok ilgiliyim, araştırmayı ve yaşanmışlık hikayeleri dinlemeyi/okumayı çok seviyorum. Emin olduğum için kesin konuşuyorum. Rahatsız olduysan birbirimizi göz ardı edelim :KK51:
Yok neden rahatsız olayım 😅 ne biliyim ya doktora bile bazen güvenemedğimiz için burda kızlara soruyoruz herkeste herşey farklı oluyor ya o yüzden dedim.neyin kesin olacağını bilemiyoruz ki

O testler bozukmudur nedir ne bu böyle sürekli negatif 😅 trendyoldan aldım 10 lu başıma bela ettim yapmayla da bitmiyor.o silik çizgi de hayali gbiydi hemen oluşmuştu ama yoook denecek kadar azdı gözlerim şaşı oldu
😀Canimm hiç bilmem testlerii erken gebelik yap istersen bide

X