Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oo baya sorun varmış canım ya ama yine de memnun olmana sevindim, çünkü ayrı gayrı kalmak daha zor vallahi. Ben en son memlekete bile gitmemiştim evde kaldım 2 ay sürekli git gel zor geliyordu izinler de oradayız görevde ben oradayım evin yüzünü görmüyordum, şimdi kolunu kırdı da geri döndü pek memnuniyetsiz sayılmam durumdan
Amiin amiin inşallah canım Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın

partalina_ şimdi de 1 saattir sağ kasığımda ağrı başladı. Bence var bişeyler yaa benim bu kadar erkenden böyle ağrılarım olmazdı. Ama sağ tarafım ağrıyınca ben hep çok korkuyorum. Dış gebeliğim sağ taraftan olmuştu benim, o ağrı zihnime işlemiş

Kızlar merhaba bat 6 şubattı ben hala adet olmadım. Dün test yaptım negatif. Bu ay korona oldum o yüzdendir die düşünüyorum . Gebelik olup idrarda gecikmeye rağmen çıkmamış olabilir mi? Bütün regl belirtileri var kendi yok

Covid pıhtılaşma yapıyormuş ya belki ondan sökülememiştir, gelir yakında

36 saat geçmedi de bakalım inş olur Allah hepimizin yardımcısı olsun canım

Valla 2-3 gündür bende senin gibiyim bugün adet günüm test yaptım negatif.hala birseyler oluyor varsa da çıkardı ama sağ tarafta olan batmalar ani ağrılar benime dış gebelikten korkutuyor

Bende merak ediyorum inşallah birileri cvp verir

Valla 2-3 gündür bende senin gibiyim bugün adet günüm test yaptım negatif.hala birseyler oluyor varsa da çıkardı ama sağ tarafta olan batmalar ani ağrılar benime dış gebelikten korkutuyor
Bazen adet dönemine yaklaşırken ben de öyle batmalarla geçirirdim, çok da umutlanırdım ama ilaçlardan dolayı yanılabiliyoruz. Sen ilaç kullanmış mıydın?

Ne sacma birde yurtdisi asigi bizim milletimiz ama hastane isleri berbat orda
Kesinlikle yaşayınca anlaşılıyor iyi imkanlarım var ama düşünsene sağlıkta bir şey yapamıyorum kötü bir durum benim için mesela eşimde sperm testi veremeyecek Tr gidemiyoruz şuanda benim dil eğitim zorunluluğum var şuan da gidebilsem yaptırırdım zamanı gelmişti ama maalesef yazı bekleyeceğim artık

Dış gebelik 4./5. Haftalarda belirti yapmaz diye biliyorum

Bazen adet dönemine yaklaşırken ben de öyle batmalarla geçirirdim, çok da umutlanırdım ama ilaçlardan dolayı yanılabiliyoruz. Sen ilaç kullanmış mıydın?
Canım herkes bunu soruyor ilaç flan kullanmadım bu ay vitamin ilacı dahi almadım.batma ama değişik bi batma aniden bi ağrı giriyor nefesim kesiliyor saniyelik hemen geçiyor.5-6 gün önce de hafif midem bulanıp başım dönüyor mu ağrıyor mu bi tuhaf oluyordum göğüs uçlarım degilde kahverengi yerler karıncalanmış gbi kaşınıyordu.o batmalarda ondan snra oldu.bide dün sağ kasığımda ağrıyla uyandım adet sancısı degil farklı bi ağrıydı

Uyku hali mide bulantısı bende de var bunların kovidin de belirtisi olduğu için kesin hamileyimdir diyemiyorum belki hayatımda ilk kez böyle mide bulantısı yaşıyorum
Hcg canım 379 çıktı sanırım 4 haftalik . Test yaptır derim . En azından kafan rahatlar. Ben test yaptırdım rahatladım:) insan anlıyor. Bir hafta mide bulantısı olunca ona yordum zTen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…