Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah benim de bu ay olur yoksa ilaç tedavisine başlayacağım bat 20 Şubat

Şuan durumun çok iyiymiş o zaman canım. Biz Hataydayiz 2 ay burda kalıyor 2 ay hakkariye gidiyor kuzum görev var şuan. Ulaştırmaci benimki. O yüzden insallah iyi bi yer çıkar diyorum canım memlekette uzak gidip gelmek çok zor oluyor Manisaliyiz normalde
Bu arada lojman için bi abla var o da asker eşi aman aman en berbat yer diyordu anlatıyordu, sen de anlatınca dedim hakikaten fena herhalde

Ben böyle şey görmedim Hırs bürümüş onların gözünü onun var benimde olsun diye diye elindekinden olmuş. Baktı eşine sattıramıyor demiş bari ben satayım Korkulur böyle insandan aman Allah korusun

Allaha şükür canım gerçekten çok iyi şuanki yerim. Yani lojman bayağı eski banyo Tuvalet mutfak falan çok kötü yazları su sorunu oluyor daha bir sürü dert var.
Şuanki yerim çok iyi deyip kötüleri sıralamam peki

Olsun en azından eşimin yanındayım komşularım iyi deyip olumsuzlukları görmezden geliyorum. Benim de memleket Zonguldak o kadar zor oluyor ki uzakta olmak inşallah batı görevi zongi'me yakın çıkar.

Komşu konusu da tamamen şans canım ya Rabbim karşına temiz kalpli insanlar çıkarsın inşallah

Kızlar ben Meryem suresini 41 gün okuyup hamile kalan bir kaç kişiyi duydum. Ben kuran biliyorum ama hece hece çok zorlanarak okuyorum. Meryem suresini youtubeden dinleyip takip etmeye başladım bir kaç gün oldu. Sizce böyle yapmak doğru mu illa yüzünden okumak mı gerekir.

Merhaba kızlar iki senedir çocuk istiyoruz olmuyor hsg çekildim eşim testler verdi hiçbir sorun yok deniliyor ama olmuyor bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum dün iğnenin olduğu gün ilişki olmadı kaçırmamışımdır dimi çatlamayı

Hayır canım kaçırmamışsındır. Bende iki kez oldum çatlama iğnesini hep 36. Saat ilişki önerdi doktorum. İğnenin üzerinden 36 saat geçmediyse kaçırmamışsındır. İnşallah bu ay olur canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…