Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet Aralık'ta kimyasal geçirmiştim

Geçen ay aynısı bana olmuştu, planlar yapıyordum 2 gün kala erken gebelik testi yapacağım diye, nerdeyse 5 gün erken olmuştum regl. Normalde de aşırı düzenlidir. Maksimum 1 2 gün farkederdi.
Bendede öyleydi bu sefer çok erken oldum malesef

Canım sen şükret kimyasal ben daha once dış gebelik geçirdim şuan yine ondan şüpheleniyoruz o kadar zor bişey ki allah kimseye yaşatmasın

Delirmiş bunlar yaa tek değerle nasıl böyle bir kanıya varabilir, kaldı ki bence gayet normal adet gününe göre. Lütfen takılıp da kendini üzme, boşuna da strese sokma kendini. Her şey güzel olacak ben de dış gebelik geçirdim endişeni çok iyi anlıyorum ama iyi düşün iyi olsun, şu anda ters giden bişey yok

Kızlar nihayet tiroid ilacı aldım. Sabah başlayacağım. Doktoruma TSH değerini 1e düşürmek istediğimi söylesem de 2,5 alti yeterli dedi 25mcg'lık Levotiron ilacım. Umarım en yakın zaman da değerim iner, çünkü gebelik elde edemiyor oluşumu buna bağlıyorum

Sen hangi ülkedesin? Neden 1,5 yıl evli olmak gerekiyormuş

İnşallah canım hevesim kursağımda kalırsa çok üzülürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…