Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Herkese selam yeniden dün ve bugün testlerim. Dün değerlendirmiştik, bugün çatlamış oluyor değil mi? Bugün de değerlendirmem gerek sanırım. Yarın ne yapmalıyım?

Hepinize cok cok tesekkur ediyorum desteginiz icin. Iyi ki varsiniz. Mesajlarinizi tek tek alintilayamadim. Su an kanama ve agri durdu ilginc bir sekilde ama iyiye gidecegini dusunmek istemiyorum. Evet cok daha kotu bir tecrube de edinmek var sonunda. Umarim normal yollarla daha da kotulesmeden ne olacaksa olur. Saglik sorunumuz olmadigini ogrenmis olduk bu sekilde. Onumuzdeki ayi degerlendiririz artik napalim. Kismet. Hepimiz icin hayirlisi neyse o olsun. saglikli bir surec olsun insallah. Son olarak dipnot: erken test yapmayin sabredin :) daha ben hayatta evde test yapmam. 2 hafta gecerse gider kan veririm.

Merhaba kızlar ovulasyon testim bugün pik çıktı resmini ekliyorum, cumartesi gecesi ilişki oldu şimdi bu gece ve yarın geceyi mi değerlendirme liyiz

Eklentiler

• IMG_20220207_182104.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 57
Cok gecmis olsun. Hafif atlatirsin insallah. Bugun gittigim doktor da ucuncu doz hatirlatma asini ol ondan sonra bebek dusun diye tutturdu.
Çok iyi yaparsın bence ben kasımda 2. Doz aşımı yaptirmistim suan 3. Gözükmüyor herhalde ama ona rağmen burnum falan çok tıkandı. İlk gün sadece halsizligim vardı sonra o da hafifledi baya
Sadece kulaklarım ve burnum tıkalı aşı olmasam nolurdu acaba çok teşekkür ederim bu arada

3.44 kötü mü o zaman

Sürecini baştan beri takip ediyorum epey sıkıntılı geçirdin enfeksiyon falan koronada kötü olmuş üstüne umarım hafif atlatırsın yakın zamanda aşını yaptırmışsın korkma stres yapma bebişin sana güç vercek inşallah bol bol c vitamini al sıvı tüket dinlen en kısa zamanda atlatırsın umarım

Evvet canim tsh yuksekliginden olmayabiliyor Muş. Diğeri kaç çıktı progestron

Vallahi bugunude değerlendirecektim ama akşam idrarda batma başladı sanırım geçen ay ki idrar yolu enfeksiyonum tekrarlıyor bıktım artık geçen ayda ovulasyon bitimi böyle olmuştu.. ctesi sabahı ilişki oldu pazar günü yumurta catladi inşallah tutmustur idrarda batma olduğu için bugunden sonra bişey yapmam

Allah razi olsun çokk teşekkür ederim. 2 yıldır olmamıştım şimdi olduk o biraz moralimi bozdu ama yapacak bisey yok artık, inşallah bebisi etkilemez. Nasıl bi şans varsa üst üste geldi tam vaktinde
Insallah kolayca atlatmak nasip olur

Hayır değil aslında aralıkta ama gebelik için 2,5 altı öneriliyor. Yurtdışında 1 öneriliyor, hatta 1 olmayana tüp bebek tedavisi yapılmıyor bile .
Yaa inanmıyorum ama bunu doktorlara nasıl anlatıcaz

Canimm vallla ne kadar zor geviyo hiç hastalığın bitmiyo. Olsun bundada vardır bı hayır sagliklica beslen kuvvetli olmaya çalış vücudunu yorma yat dinlen geçmiş olsun n

Canimm vallla ne kadar zor geviyo hiç hastalığın bitmiyo. Olsun bundada vardır bı hayır sagliklica beslen kuvvetli olmaya çalış vücudunu yorma yat dinlen geçmiş olsun n
Çok sagolasin canım geldi mi hersey üst üste geliyor valla ya. İnşallah kolayca atlatırım hemencecik sagolasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…