Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet gözüküyor ama zamanın var daha bekle bence sonra değer düştü yükseldi çok stres oluyor

Ben de oyle olur mu diye dusundum ama oyle bi muayene etti ki olacagi varsa olmaz artik herhalde :)) dusus arkasindan tekrar cikis yasayan var mi ki beta da. Mumkun mu?

Ben de oyle olur mu diye dusundum ama oyle bi muayene etti ki olacagi varsa olmaz artik herhalde :)) dusus arkasindan tekrar cikis yasayan var mi ki beta da. Mumkun mu?
Kuzum İnanki korkuyorum unitlendirmeye.. büyük olasılık kimyasal diyelim ama az da ihtimaller herzaman vardır istisnalar da.. demek istediğim şu hani sen yine dikkat et yat dinlen kimyasalsada dinleme dinelne geciririsin vücudun yorma piskolojinide.. bu ay olmaz diğer ay olur sen pes etme

Ayrıca muayene de birşey olmaz canım öyle olsa herke düşürür

Bat ın geçmesini beklemek bu yüzden iyi canım daha iyisi bekliyordur belki bilemeyiz

Kızlaaarrrrrr biraz spora baslamayi dusunuyorum. Plates squat gbi. Bebek istedigim bu donem de bir zarari olur mu.agir kaldirma falan olmayacak. Yardimci olur musunuz?

Canım Allah tan hayırlısı sağlıklı bir bebek oluşacak olsaydı kimyasal olmazdı ama bikere hamile kalabildigine sevin buraya kadar bile gelemeyen insanlar var Malesef
Bat ın geçmesini beklemek bu yüzden iyi canım daha iyisi bekliyordur belki bilemeyiz
Oyle tabii ki hayirlisiyla olsun zaten hepimiz icin. Evet en azindan gebelige engel bir durumum yokmus onu ogrenmis oldum.

Oyle tabii ki hayirlisiyla olsun zaten hepimiz icin. Evet en azindan gebelige engel bir durumum yokmus onu ogrenmis oldum.
Tabi canım.. daha fenası var mecburen Allah korusun rahmini aldırmak zorunda kalanlar var Rabbim kimseyi imtihan etmeisn böyle..

Kızlar gogusumden süt geldi bı damla ne demek
Sıktın mı yoksa kendiliğinden mi aktı?
Prolaktin yüksek olduğunda oluyor öyle. Ben 18 yaşımda fark etmiştim pko için doktor kontrolündeydim o sıralar sordum normal dedi sıkma dedimişti.

Bende öyleyim hiç belirti yoktu hemde test yaptığımın akşamına hastalanılırmı ya epey bi moralsizlik ve hayal kırıklığı oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…