Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Her ay yasıyorum bende bu hissi bir süre yıkılıp darmadağın olup sonrasında tekrar kalkıyorum ayağa daha bir ümitle başlıyorum o aya inanıyorum ki Rabbim bize de verecek kalbimizdekini doğru zamanı bekliyor diyorum. Lütfen düşürme kendini ben 4 yıldır her ay aynı şeyi yaşıyorum ama yine umutla her ay tekrar başlıyorum bazen kendimi yetersiz hissediyorum sanki herkes tam ben eksikmişim gibi hiç olmayacakmış gibi karamsarlık çöküyo Rabbim bizim gibi isteyen dleten herkese en güzelini nasip etsin inşallah

Bence senin minik kurabiye yerleşiyor sana da mesaj gönderiyor burdayım diye bende de dün gece inanılmaz sol kasıkta ağrı oldu bıçak keser gibi yarım saat kadar sürdü sonra geçti bugünde aşırı üşüyorum her yerim agrıyor sırtım belim bacaklarım üstümden kamyon gecmiş gibiyim. Gebelik pozitifi görecem derken kovid pozitif görmem inşallah

Faydalı bilgi

Merhabalar, ben de sizler gibi hamile kalmaya çalışıyorum. Bugün ovülasyonda çift çizgi gördüm. Dün test yapmamıştım. Benim tam olarak ne zaman ilişkiye girmem gerek? spermlerin kalitesi için bir gün bekleyip, diğer gün ilişki olsun diyorlar, katılıyor musunuz? Çift çizgi yumurtlama demek sanırım, bir de çatlama var ve o silik 2. çizgi değil mi? Biz hangi günü denk getirmeliyiz kafam çok karışık?

Aman Allah korusun. İnşallah bebiş görürsün

Ay Allah korusun kız o bebiştir bebiş işte hep kasıkta tek taraflı ağrı olur ya genelde gebelikte. Ama benim regl sancısının bire bir aynısı. Umarım yerleşiyordur o bıdık yoksa çok büyük yıkılıcam

Merhaba canım hoşgeldin

Testin bir fotosu var mı eklesen görsem bir.. yapamazsan söyle soyleyim iki çizgi de aynı renk olmalı yaada T çizgisi C den daha koyu ise yumurtlama demek .. bugünü ve ertesi günü ve sonrasını mutlaka değerlendir.. testi yapmaya devam et ki siliklestigini gir o günde çok önemli onuda değerlendir.. ama sperm sorunu varsa 1 gün ara koy..

Canım örnek ekliyorum

1 saat kadar önce yaptım.

Eşimin spermine hiç baktırmadık, sorun varsa bilemiyoruz ara vermeden yapmamızda bir sorun yok yani. Çok teşekkür ederim

Bir de ilişkiden sonra duş almazsam çok rahatsız oluyorum, siz sabaha kadar durup öyle mi duşa giriyorsunuz? Ayakları kaldırıp bekleme, duşa girmeme gibi olaylara inanıyor musunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…