Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir de ilişkiden sonra duş almazsam çok rahatsız oluyorum, siz sabaha kadar durup öyle mi duşa giriyorsunuz? Ayakları kaldırıp bekleme, duşa girmeme gibi olaylara inanıyor musunuz 🙈
İnanmıyorum ama ikisini de yaptım, yapıyorum ve yapacağım galiba :KK70::KK70:

Bir de ilişkiden sonra duş almazsam çok rahatsız oluyorum, siz sabaha kadar durup öyle mi duşa giriyorsunuz? Ayakları kaldırıp bekleme, duşa girmeme gibi olaylara inanıyor musunuz 🙈
Evet canım şöyle yarım saat 1 saat kalsan yeter sorna duş alabilirsin tabiki.. hemen kalkma manda fayda var ama sbaah kadar beklmek asla zorunda değilsin..

Her ay yasıyorum bende bu hissi bir süre yıkılıp darmadağın olup sonrasında tekrar kalkıyorum ayağa daha bir ümitle başlıyorum o aya inanıyorum ki Rabbim bize de verecek kalbimizdekini doğru zamanı bekliyor diyorum. Lütfen düşürme kendini ben 4 yıldır her ay aynı şeyi yaşıyorum ama yine umutla her ay tekrar başlıyorum bazen kendimi yetersiz hissediyorum sanki herkes tam ben eksikmişim gibi hiç olmayacakmış gibi karamsarlık çöküyo Rabbim bizim gibi isteyen dleten herkese en güzelini nasip etsin inşallah
Canım benim inşallah nasip olsun sana da bebek bizim de imtihanimiz bu sanırım yine de şükür bir gün o müjdeli haberi alırız inşallah ❤️🤲

Canım benim sakın umutsuzluğa kapılma. Bak sende söylemişsin işte. Rabbimin verdiği de imtihan vermediği de. Biz sabırla imtihanı geçenlerden olalım inşallah. Hep anlatıyorum ama benim kizkardesim 6 sene bekledi. 4 yıl tedavi denedi olmadı. 2 yıl vazgeçti hiç bişey yapmayacağım dedi. Sonra bı öğrendik 3,5 aylık hamile. Rabbim herkese böyle kat ve kat mutluluk nasip etsin. Çok aratmasın inşallah.
İnşallah canim benim takdire tevekkül ediyoruz napalim ama işte kürtaj felan okuyunca istemeyip hamile kalinani duyunca olur olmaz üzülüyorum inşallah herkese nasip etsin anneliği Rabbim 💕🤲

Ay Allah korusun kız 😁 o bebiştir bebiş ❤️ işte hep kasıkta tek taraflı ağrı olur ya genelde gebelikte. Ama benim regl sancısının bire bir aynısı. Umarım yerleşiyordur o bıdık yoksa çok büyük yıkılıcam
Hiç ağrım yok ama hani olursa 🙄 tek taraflı olduğunda mesela yumurtladığın tarafta mı oluyor acaba yine???

Selamlar liste çok uzunmuşşş bana da yer varmı kızlar🥰 Bat 16 şubat letu kullandım bu ay reglin 9. Günü kontrole gittim büyüyen yumurtalarım vardı gün aşırı değerlendirdim ama ne yumurtlama akıntısı ne bir ağrı bişey hissetmedim yumurtlamamış da olabilirim. İşte bir umut denemeye devam 🦋
Hoşgeldin bacım 🥰

Rabbim nasib eder bu ay İnshaAllah 🤲🏻🌺🥰

-Arwen- -Arwen- bacım eklesin snei listeye

Hiç ağrım yok ama hani olursa 🙄 tek taraflı olduğunda mesela yumurtladığın tarafta mı oluyor acaba yine???
Bak canım benim ilk gebeliğimde adet olacakmışım gibi acayip kasık ve bel ağrım olmuştu hatta tutunma aşamasında kayınvalidemlerdeydik bi bıçak saplandı sanki herkesin içinde bağırdım 😂 ama bu kürtaj olduğum gebeliğimde asla anlamazdım kasık ve bel ağrısından hamile olabileceğimi hiç olmadı çünkü

Ay Allah korusun kız 😁 o bebiştir bebiş ❤️ işte hep kasıkta tek taraflı ağrı olur ya genelde gebelikte. Ama benim regl sancısının bire bir aynısı. Umarım yerleşiyordur o bıdık yoksa çok büyük yıkılıcam
İnşallah canım bence öyledir bu kadar erken regl ağrısı olmaz cunku bende bu ay cok kaptırdım kendimi fena yıkalacam gibi

Bak canım benim ilk gebeliğimde adet olacakmışım gibi acayip kasık ve bel ağrım olmuştu hatta tutunma aşamasında kayınvalidemlerdeydik bi bıçak saplandı sanki herkesin içinde bağırdım 😂 ama bu kürtaj olduğum gebeliğimde asla anlamazdım kasık ve bel ağrısından hamile olabileceğimi hiç olmadı çünkü
Gerçekten sağlam tutunduğunda hissettirmiş demekki kendini.. Allahım nasip et en sağlıklsından saplansın miniklerimiz🙏🏼

Ben regl oldum canım beni de eleyebilirsin. Bir hafta erken oldum erken yumurtladim diye. Hayaller yine bir sonraki aya ertelendi. Umut var mı derseniz sanki her ay daha bir yıkılıyor gibi....
Okuyorum bazen başlıkları da kürtaj olmak isteyenler felan var en çok buna üzülüyor o kader çok anne baba olmak isteyen varken istemeyen insanlara nasip olması can sıkıyor ama sonra imtihan diyorum onların imtihanı oysa benimki de bu diyorum. Her ay yeni umutlarla başlıyorum. Her çeşit yöntem ile bu defa artık akışına bırakıcam 9. Ay olacak. Biliyorum erken diyeceksiniz uzun yıllar bekleyen var diyeceksiniz ama onlarda eminim her ay bu ay oldu umuduyla yol gozleyenlerdir. Bır minnak olsa pamuklara sarıp sarmalamaz mıyız. Rabbbim uzun süredir bekleyen candan isteyen herkese bebek nasip etsin inşallah bana da inşallah ❤️🤲 umarım liste hep bebek haberleri donanır. Dualarınıza talibim. Dualarimdasiniz arkadaşlar 🤲🥰💕
Amiiiiin canım ya İnanki öyle iyi anlıyorum ki seni bunun 9 ayı yada seneleri yok dönem aynı dönem hissler aynı hissler.. Rabbim daha fazla aratmadan nasib etsin hepimize Aminnnn aminnnnnn vallahi herkes için dua ediyorum surekli

X