Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bunun yeri burası mi sizce. Burada gebelik bekleyenler konuşuyor. Sizin konu başka eee negatif iste ne sormaya geldiniz. Karnınız mi şişti. Bebek hareketlerini mi hissettiniz. Enteresan bir takım işler
Ay valla kafam döndü benimde ne okuyom ben dedim biz hamile kalmaya çalışıyos arkadaşda sürtünme demiş korkuyom demiş

Daha önce olmayan bir durumsa iyiye işaret diyelim canım inş iyi olur

Ay valla kafam döndü benimde ne okuyom ben dedim biz hamile kalmaya çalışıyos arkadaşda sürtünme demiş korkuyom demiş
Ben bunları okuyunca hem kızıyorum hem üzülüyorum. Bazimiz 21 yaşında evli bebek istiyor. Bazısı sürtünme diyor. Rabbim kimseyi kaldıramayacağı ağır yuklerle sınamasın. Çocuk getirmek istediğimiz dünya bazen beni fena korkutuyor.

Siz sakamisiniz ya Allah aşkına , beş aydır adet görüyorsun testler negatif ne olacak daha ,madem bu kadAr çok korkuyorsun bir daha yapma ......

Haklısın tatlım.Dünya tuhaf bir yer oldu

Selamlar liste çok uzunmuşşş bana da yer varmı kızlar Bat 16 şubat letu kullandım bu ay reglin 9. Günü kontrole gittim büyüyen yumurtalarım vardı gün aşırı değerlendirdim ama ne yumurtlama akıntısı ne bir ağrı bişey hissetmedim yumurtlamamış da olabilirim. İşte bir umut denemeye devam

Siz sakamisiniz ya Allah aşkına , beş aydır adet görüyorsun testler negatif ne olacak daha ,madem bu kadAr çok korkuyorsun bir daha yapma ......
Beni asla yargılamayın ki hata yaptım herkes yapabilir demek istediğim hamileyken adet görenler varmış, ben kam testini 3 ay sonra yaptırdım doğrumudur diye yazdım ki danisabilecegim biri olsa buralara yazmam ne yapayım Peki kendimimi öldüresim

Ben regl oldum canım beni de eleyebilirsin. Bir hafta erken oldum erken yumurtladim diye. Hayaller yine bir sonraki aya ertelendi. Umut var mı derseniz sanki her ay daha bir yıkılıyor gibi....
Okuyorum bazen başlıkları da kürtaj olmak isteyenler felan var en çok buna üzülüyor o kader çok anne baba olmak isteyen varken istemeyen insanlara nasip olması can sıkıyor ama sonra imtihan diyorum onların imtihanı oysa benimki de bu diyorum. Her ay yeni umutlarla başlıyorum. Her çeşit yöntem ile bu defa artık akışına bırakıcam 9. Ay olacak. Biliyorum erken diyeceksiniz uzun yıllar bekleyen var diyeceksiniz ama onlarda eminim her ay bu ay oldu umuduyla yol gozleyenlerdir. Bır minnak olsa pamuklara sarıp sarmalamaz mıyız. Rabbbim uzun süredir bekleyen candan isteyen herkese bebek nasip etsin inşallah bana da inşallah umarım liste hep bebek haberleri donanır. Dualarınıza talibim. Dualarimdasiniz arkadaşlar

Ağustos 20de ilişki yaşamışsin.
Eylul, ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat... sence 6 aylık hamile olabilir misin? Sence 6 aylık hamile insanın kan testi sıfıra yakın çıkabilir mi?
Neyse, en kotu 3 ayın kalmış stres yapacak. 3 ay sonra doğurdun doğurdun, doguramadin artık stres yapmazsın

Yargılanıyorum bana düşmez , beş aydır adet gören birisi kan testi bile.yaptirmissin burda yillarce bebek hasreti çeken insanlarin olduğu yere bunu yazmak kusura bakma ama çok çok saçma.
Bir konu açarsın bir derdim var yazarsın.
Adet girerken hamile olsan beş ayda bebek kocaman olurdu ayrıca emin ol..karnın büyürdü....

Bebek içine büyüyor sanıyo galiba ya da bizle.dalga geçiyor.

80 kg biriyim o yüzden şüphe ettim ki yanlış bisey dediysem affola

Rabbim en kısa zamanda nasip etsin kuzum insallahh.

Doğru çıkar mı test

Hakkaten bunca test bunca adet görmeye rağmen yinede olcaksa bırak olsun dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…