Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızçeleeeer, kraliçe arılaaaar 🐝 @Hayat su hope2022 hope2022 Eflatun1Kelebek Eflatun1Kelebek partalina_ partalina_ @sedacamasal
bende şimdi aniden bi regl sancısı başladı kıvranıyordu resmen be ya.. bunu da daha önce bu zamanlar yaşamamıştım hayırdır inşallah... Hayırdır hayırdır 🤣
Diyorlar ki kendi kendine konuşuyorsan sıkıntı yok ama kendin sorup kendin cevap veriyorsan sıkıntı büyük 🤣🤣
Ahahah yok yahu regl ağrısı olamaz daaa yerleşme ağrısı olabilir mi acaaabaaa 🤓🤓🤓

Ben regl oldum canım beni de eleyebilirsin. Bir hafta erken oldum erken yumurtladim diye. Hayaller yine bir sonraki aya ertelendi. Umut var mı derseniz sanki her ay daha bir yıkılıyor gibi....
Okuyorum bazen başlıkları da kürtaj olmak isteyenler felan var en çok buna üzülüyor o kader çok anne baba olmak isteyen varken istemeyen insanlara nasip olması can sıkıyor ama sonra imtihan diyorum onların imtihanı oysa benimki de bu diyorum. Her ay yeni umutlarla başlıyorum. Her çeşit yöntem ile bu defa artık akışına bırakıcam 9. Ay olacak. Biliyorum erken diyeceksiniz uzun yıllar bekleyen var diyeceksiniz ama onlarda eminim her ay bu ay oldu umuduyla yol gozleyenlerdir. Bır minnak olsa pamuklara sarıp sarmalamaz mıyız. Rabbbim uzun süredir bekleyen candan isteyen herkese bebek nasip etsin inşallah bana da inşallah ❤️🤲 umarım liste hep bebek haberleri donanır. Dualarınıza talibim. Dualarimdasiniz arkadaşlar 🤲🥰💕
Canım benim sakın umutsuzluğa kapılma. Bak sende söylemişsin işte. Rabbimin verdiği de imtihan vermediği de. Biz sabırla imtihanı geçenlerden olalım inşallah. Hep anlatıyorum ama benim kizkardesim 6 sene bekledi. 4 yıl tedavi denedi olmadı. 2 yıl vazgeçti hiç bişey yapmayacağım dedi. Sonra bı öğrendik 3,5 aylık hamile. Rabbim herkese böyle kat ve kat mutluluk nasip etsin. Çok aratmasın inşallah.

Buyuk ihtimalle erkektir ya da ergendir. Bunlar bekarken hamama gidip hamile kalan tayfa. Ya da doguma gidince hamile oldugunu ogrenen. Dalga geciyorlar 😕
Keşke okadar basit olsaydı da bizde 40 takla atmak zorunda kalmasaydık başka topiklerede yazmış aynı şahıs resmen dalga geçiyo:olamaz:

X