Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir de ilişkiden sonra duş almazsam çok rahatsız oluyorum, siz sabaha kadar durup öyle mi duşa giriyorsunuz? Ayakları kaldırıp bekleme, duşa girmeme gibi olaylara inanıyor musunuz
İnanmıyorum ama ikisini de yaptım, yapıyorum ve yapacağım galiba

Bir de ilişkiden sonra duş almazsam çok rahatsız oluyorum, siz sabaha kadar durup öyle mi duşa giriyorsunuz? Ayakları kaldırıp bekleme, duşa girmeme gibi olaylara inanıyor musunuz
Evet canım şöyle yarım saat 1 saat kalsan yeter sorna duş alabilirsin tabiki.. hemen kalkma manda fayda var ama sbaah kadar beklmek asla zorunda değilsin..

Canım benim inşallah nasip olsun sana da bebek bizim de imtihanimiz bu sanırım yine de şükür bir gün o müjdeli haberi alırız inşallah

İnşallah canim benim takdire tevekkül ediyoruz napalim ama işte kürtaj felan okuyunca istemeyip hamile kalinani duyunca olur olmaz üzülüyorum inşallah herkese nasip etsin anneliği Rabbim

Hiç ağrım yok ama hani olursa tek taraflı olduğunda mesela yumurtladığın tarafta mı oluyor acaba yine???

Hoşgeldin bacım

Rabbim nasib eder bu ay İnshaAllah

-Arwen- bacım eklesin snei listeye

Hiç ağrım yok ama hani olursa tek taraflı olduğunda mesela yumurtladığın tarafta mı oluyor acaba yine???
Bak canım benim ilk gebeliğimde adet olacakmışım gibi acayip kasık ve bel ağrım olmuştu hatta tutunma aşamasında kayınvalidemlerdeydik bi bıçak saplandı sanki herkesin içinde bağırdım ama bu kürtaj olduğum gebeliğimde asla anlamazdım kasık ve bel ağrısından hamile olabileceğimi hiç olmadı çünkü

İnşallah canım bence öyledir bu kadar erken regl ağrısı olmaz cunku bende bu ay cok kaptırdım kendimi fena yıkalacam gibi

Gerçekten sağlam tutunduğunda hissettirmiş demekki kendini.. Allahım nasip et en sağlıklsından saplansın miniklerimiz

Amiiiiin canım ya İnanki öyle iyi anlıyorum ki seni bunun 9 ayı yada seneleri yok dönem aynı dönem hissler aynı hissler.. Rabbim daha fazla aratmadan nasib etsin hepimize Aminnnn aminnnnnn vallahi herkes için dua ediyorum surekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…