Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bat 11 ocak ovulasyon testi yaptım sizce ?? Yeniden mi yumurtluyorum yoksa hamileliğin habercisi mi?

Eklentiler

• AE87CD52-3B4A-4F39-8DE0-18532160C0A6.jpeg
    82,4 KB · Görüntüleme: 38
Adet olmazsan testi tekrarla canım. Birde ben covid olduğum aydan sonra 8 ay adetim gecikti hep inşallah seninki bebistir.

İnşallah ya teşekkür ederim hayırlısıyla bş sabahı yapalımda

Yok canım 2 gün yarın olacak. Perşembe ve cumartesi vermiştim.

Hayirli olsun canim benim, bazi doktorlar korunun bazıları gerek yok diyor ya inan kafam karıştı neyi dinleyecegimi sasirdim

Hayirli olsun canim benim, bazi doktorlar korunun bazıları gerek yok diyor ya inan kafam karıştı neyi dinleyecegimi sasirdim
Evet biliyorum canım bende hamile kalmadan aynı şeyi sormuştum ama doktor bana bu şekilde söyledi, bende gebe kalmam zannediyordum kaldım o yüzden pek takilmamistim ilk sorduğumda. İnşallah bisey olmaz diyorum artık, doktor da ona göre ilaç vermezdi diye düşünüyorum

Yani başka sayfalarda da okudum hamile kalıp çocuğunu kucağına alan da var hsg sonrası insallah sağlıkla mutlulukla kucağınıza alırsınız

Yani başka sayfalarda da okudum hamile kalıp çocuğunu kucağına alan da var hsg sonrası insallah sağlıkla mutlulukla kucağınıza alırsınız
Sağolasın canım 2 farklı doktor da bana korun demedi, 2. Hsg çekilmeden de ilaca başladım. Artik onlara güvenip denedim bisey olmaz inşallahh kalp atışını bi duyayimda rahatliycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…