Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım ama yarın devletin aciline gitsem bakarlar mı? Sağlık ocağına gitsem o da bir sonraki güne sonuçlanıyor.
Devlet hiç denemedim kuzum, aksi birine denk gelirim sinirim bozulur diye. Ama sağlık ocağında yaptırırsan barkodun birini iste. Öğleden sonra hsl34 (hangi ilde yaşıyorsan 34 yerine oranın plaka kodunu) yaz. O siteden barkod numarasıyla sonucu görüyorsun. Ben hep öyle yaptım bazen öğleden sonra 3 te çıktı, bazen akşam 7 de ama nihayetinde ertesi güne kalmıyor

Peki gebelik yoksa duphaston regli geciktirir mi acaba bende içmeye devam edeyim öyleyse bi kaç gün daha

Bende sürtünmeyle ilişki yaşadım ertesi gün hapı içtim korkudan zaten tam birleşme de olmadı defalarca test yaptım negatif, içimi rahatlatmak için beta testi yaptırdım o olaydan 3 ay sonra 23 Kasım da referans aralığında bisey yazmıyordu çizgi vardı, <1.20 negative yazıyordu diğer tarafta, 5 aydır adetimi de oluyorum ama korktum

Eklentiler

• Screenshot_20220131-182224_WhatsApp.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 56
Aa tamam öyle yapayım canım sağolasın

Bunun yeri burası mi sizce. Burada gebelik bekleyenler konuşuyor. Sizin konu başka eee negatif iste ne sormaya geldiniz. Karnınız mi şişti. Bebek hareketlerini mi hissettiniz. Enteresan bir takım işler

Bunun yeri burası mi sizce. Burada gebelik bekleyenler konuşuyor. Sizin konu başka eee negatif iste ne sormaya geldiniz. Karnınız mi şişti. Bebek hareketlerini mi hissettiniz. Enteresan bir takım işler
Haklısınız ama bilgisi olan vardır diye yazdım kusura bakmayın

Yaşınız kaç? 5 ay geçmiş nasıl olacak. Adet de oluyorsunuz. Amacınızı anlamış değilim.
20 yaşındayım evet doğru diyorsunuz, hamileligi boyunca adet olanlarda varmış o yüzden korktum ki kusura bakmayın lütfen anlayın korkumu, bir hataydı kimse beni lütfen yargilamasin

Peki gebelik yoksa duphaston regli geciktirir mi acaba bende içmeye devam edeyim öyleyse bi kaç gün daha
Tatlım şimdi emin olmak için kayıtlarıma baktım. Adetin 26.gününe kadar içimişim, 29.gün de regl olmuşum. Bıraktıktan 2-3 gün sonra regl oluyorsun yani.
Aa tamam öyle yapayım canım sağolasın
Rica ederim tatlım

20 yaşındayım evet doğru diyorsunuz, hamileligi boyunca adet olanlarda varmış o yüzden korktum ki kusura bakmayın lütfen anlayın korkumu, bir hataydı kimse beni lütfen yargilamasin
Sizi yargilamiyorum. Bana düşmez zaten. Ama bu konuda en ufak bilginiz yok iken böyle şeyler yapmanız ve burada cevap aramaniz sizin adınıza beni üzdü. Yarın öbür gün başınıza daha büyük dertler almadan önce mantıklı davranmayı öğrenin. Hayat cinsel yakınlıktan çok daha fazlası.

Haklısınız

Kızçeleeeer, kraliçe arılaaaar Hayat su hope2022 Eflatun1Kelebek partalina_ S sedacamasal
bende şimdi aniden bi regl sancısı başladı kıvranıyordu resmen be ya.. bunu da daha önce bu zamanlar yaşamamıştım hayırdır inşallah... Hayırdır hayırdır
Diyorlar ki kendi kendine konuşuyorsan sıkıntı yok ama kendin sorup kendin cevap veriyorsan sıkıntı büyük

İnşallah canım bende bir umut yerlesmedir diye bekliyorum. Allah'ım isteyen bekleyen herkese nasip etsin. Bu ne zor bir bekleyismis. Herkese sabırlar diliyorum.
Benimde ilk gebeliğimde böyle olmuştu canım önce 2-3 gün regl oldum zannettim 10 gün sonra gelmeyince test yaptım hamileydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…