Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Yok canım ben regl olmuştum sen İnşallah olmazsın bebeğin seninledir İnş bir çok kişi tüp bebeğe karar verdiğinde hamile kalıyor çok denk geldim burda

İnşallaahh ya geceden beri psikolojim bozulduu adet ağrım var sürekli geldimi gelmedimi diye baktım rüyama girmiş sabah uyandığım da regl olduğumu felan gördüm ama hala tık yok

Günaydın ben daha yapmadım biraz yoğunum test yarına kaldı sanırım lekelenme ne renk dikkat ey kmyasal gebelikte olabilir iyi baktınmı çubuğa ince çizgi falan

Günaydın ben daha yapmadım biraz yoğunum test yarına kaldı sanırım lekelenme ne renk dikkat ey kmyasal gebelikte olabilir iyi baktınmı çubuğa ince çizgi falan
Baktım canım kuruma çizgisi bile yok açıkçası. Lekelenme açık kahverengi. Kimyasal olup olmadığı nasıl anlaşılır ki.

Baktım canım kuruma çizgisi bile yok açıkçası. Lekelenme açık kahverengi. Kimyasal olup olmadığı nasıl anlaşılır ki.
Lekelenmenin renginden ve sıklığında bekleyelim bakalım inşallah yerleşmedir

Kizlar lekelenme var demiştim kahverengi. Şimdi de peceteye minik minik pıhtı şeklinde biseyler geldi yine kahverengi. Kimyasal filan mı geciriyorm yoksa

Merhabalar hanımlar. Benimde bat 4 Şubat ne gelen var ne giden :) kasıklarım ağrıyor 4 şubatta yaptığım test silik çıkmıştı şuan elimde test de yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…